1. 1.
    Gün geçmiyor ki ülkemizde ilginç bir olay yaşanmasın. (türkiye'dedir herhalde)

sokak ortasında abdest almak olağanüstü bir durum değil ama.. devamını izleyin ben anlatamayacağım. [https://twitter.com/_Jamb...status/962353643826679809]

dipçe: abdeste benzediği için başlığı bu şekilde açmak zorunda kaldım. kusura bakmayın.

bütün yanlış anlaşılmalara karşı notumu düşmüşüm, art niyet yok!
    4 -4 ... huseyin c
  2. 2.
    adamın tipine ve ciddiyetine bakınca show gibi gelmedi fakat afedersin elini arkaya götürüp aynı elle su içmek nedir ya. böyle bir abdesti savunanlar varsa kendilerini sorgulamalılar. yatmadan önce kusasım geldi. teşekkürler.

edit: 26. saniyede tespihi fırlatması ne kadar doğru anlamadım.
    11 -1 ... fulp piction
  3. 3.
    Ya biz nasıl bir ülke olduk böyle ya.
    1 -1 ... kaptanaga
  4. 4.
    abdest değil de taharet alıyor adam.

öghh.
    8 ... gethere
  5. 5.
    namazın şartlarından biri necasetten taharet olduğu için doğruyu yapmıştır. arada böyle ufak tefek kaçırmalar olur, çok şeyapmamak gerek.
    -3 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    Adamın akli dengesinin yerinde olmadığı düşüncesindeyim. Olayın abdest ya da taharetle alakası yok. O da naptığını bilmiyor.
    7 ... mata as
  7. 7.
    kedi mi lan bu. önce patisini yalayıp patisiyle kendini temizliyor gibi.
    5 ... pezevenk malik
  8. 8.
    böyle bir abdest şekli yok, bu adam kesinlikle fetöcü.
    11 -1 ... kedilerinbabasi57
  9. 9.
    adam meczup kardeşim ne abdesti? böyle abdest yok.
    1 ... seruven44
  10. 10.
    sokak ortasında abdest alan adam
    Bu adam deli.bu kadar şerefsiz olmanıza gerek yok.müslümana hakaret edeceğiz diye bu kadal alçalmayın.görüntü türkiye" de bile çekilmemiş.ne kadar alçak insanlarsınız.
    3 ... idrak yollari enfeksiyonu