1. 1.
  adamın tipine ve ciddiyetine bakınca show gibi gelmedi fakat afedersin elini arkaya götürüp aynı elle su içmek nedir ya. böyle bir abdesti savunanlar varsa kendilerini sorgulamalılar. yatmadan önce kusasım geldi. teşekkürler.

  edit: 26. saniyede tespihi fırlatması ne kadar doğru anlamadım.
  11 -1 ... fulp piction
 2. 2.
  Ya biz nasıl bir ülke olduk böyle ya.
  1 -1 ... kaptanaga
 3. 3.
  abdest değil de taharet alıyor adam.

  öghh.
  8 ... gethere
 4. 4.
  kedi mi lan bu. önce patisini yalayıp patisiyle kendini temizliyor gibi.
  6 ... pezevenk malik
 5. 5.
  böyle bir abdest şekli yok, bu adam kesinlikle fetöcü.
  11 -1 ... kedilerinbabasi
 6. 6.
  adam meczup kardeşim ne abdesti? böyle abdest yok.
  1 ... seruven44
 7. 7.
  bu ülke namaz kılmak için otobüsü durduran şoför, tren rayında namaz kılan insanlar gördü. *
  2 -3 ... bedreddin
 8. 8.
  Olayın dinle abdestle uzaktan yakından alakası yok. Mesele edep meselesi. Kişinin akli dengesinin bozuk olduğu apaçık ortada. Ne bir Hristiyan ne bir müslüman ne de bir yahudi bu şekilde davranır. Mesele insanlık meselesi. Her edepsiz fiili din ile bağdaştıran akıl yoksunu şerefsizler lütfen yapmayın.
  ... selanik muaciri
 9. 9.
  nedenini bilmiyorum ama bana burası türkiyeymiş gibi gelmedi. etrafında doluşup ne olduğunu anlamaya çalışan insanlar yok. yani demek istediğim bu olay türkiyede olsa en azından etrafında bön bön bakan insanlar olurdu. videoda çevreden geçenler bir şey olmamış gibi geçip gittiler. videoyu çeken vatandaş dışında tabi. ama eğer burası türkiyeyse ve bu arkadaş bahsedildiği gibi abdest alıyorsa 3 ağza 3 göte tarzında bir abdest alma biçimi yoktur. muhtemelen zihinsel engelli veya sıyırmaya ramak kalmış bir bireydir. aklı yerindeyse ve abdest aldığını düşünüyorsa ne yorum yapabilirim hiç bilmiyorum. umarım yaptığı yanlışı birileri kaba kuvvet göstermeden düzgünce uyarıp anlatır.
  2 ... mcbule