bugün

bazı anlamakta zorluk çekenlerin iddia ettiğinin aksine hepsi tehlike içermeyen canlılar. aynı insanlar gibi: tehlikelisi de var masumu da. lütfen hatalı genelleme yapmayalım haklarında.
hepsi potansiyel tehlikedir.
zamanında atatürk gerekeni yapmıştır bu konuda.
Hepsinin tehlikeli olduğunu iddia edenin kesin biçimde hatalı olduğu köpekler. Lütfen hatalı genellemeler yapıp masum sokak köpeklerini hedef göstermeye son verin !
Elimde silah ile hepsini vurmak istiyorum.
Ohh 8 tane daha yavru büyütüyorum ağlayın aq.
Ben bile alıştım bunlara. Büyük olanlardan korkuyorum ama , yolumu değiştiriyorum. Ortalıkta dolaşmalarıni tehlikeli bulduğum köpeklerdir.
Motorumdan uzak tutarsan sevinirim.
Her geçtiğimde Hav hav diyorlar üzülüyorum.
Benimkiler sadece at arabası kovalıyor atv kovalıyor bisikletleri bazen kovalıyor.
Oldurulmemeli ama sokaklarda da olmamalı.
Eskiden her sokakta 1 tane olurdu bütün mahalle beslerdi çoluk çocuk oynardı. Şimdi 15 i birden geziyor. Savunulacak hali kalmadı saçmalamayın.
Kamyon tutucan akepe ile chp binalarının önüne yüzer tane birakacaksın sağa sola dağılmasınlar diye bikaç ekmek.
Bak bakalım ülkede köpek sorunu kalıyormu.

Ayrica sultanbeyli sarıyer gibi yerlere gidiyorum komşu ormanlarda binlerce köpek var. Sultanbeyli belediyesi şu kopekleri ormandan kaldırıp bakırköy ve beşiktaşa dökse. Özellikle evrensel ve cumhuriyet gaztelerinin önüne bikaç yüz tane koyucan bak bakalım bizim köpek tapar troller nasıl köpek düşmanına dönüşüyor.

Yahut kardeş vietnamlı ögrencilere burs verilsin kampanyası, şöyle vietnamdan bikaç yüz tane ögrenci getirip burda okutsak. Adamların ete para vermesine gerek olmayan bir ülkedeyiz.

Ta arjantinden sığir ithal ediyoruz, acaba bu kopekleri toplayıp kambocyaya ihraç etmeye kalksak para kazanabilirmiyiz?
Herşeyin istatistiğini tutan ve bunları açıklayan bir ulke var dünyada.
Özetle abdde sokak köpekleri diye bi problem yok çunki imha ediliyolar.
Genelde ev sahibinin köpegi evin çocugu yada bebeğini yiyor.

https://en.m.wikipedia.or...acks_in_the_United_States
kamyon tutucan akepe ile chp binalarının önüne yüzer tane birakacaksın sağa sola dağılmasınlar diye bikaç ekmek.
bak bakalım ülkede köpek sorunu kalıyormu.

ayrica sultanbeyli sarıyer gibi yerlere gidiyorum komşu ormanlarda binlerce köpek var. sultanbeyli belediyesi şu kopekleri ormandan kaldırıp bakırköy ve beşiktaşa dökse. özellikle evrensel ve cumhuriyet gaztelerinin önüne bikaç yüz tane koyucan bak bakalım bizim köpek tapar troller nasıl köpek düşmanına dönüşüyor.

yummiyum.

Güldüren hadise.
Sabah 5 tanesi sokaktaydi. Hele bı tanesi 2.5 metre.Çektim cakiyi daldım aralarına. Ver Allah ver.
ulan ülkenin meclisinde şeriat gelmesi bile konuşulabiliyor ama bunlara bir şey yapılamıyor nasıl bir lobiyse artık sesini çıkardığın an boğuyorlar.

bizim belediye başkanını evi önünde köpek kovaladı daha ötesi yok mk.
Hepsini toplayıp bir adaya koyacaksın, ordada bir tesis yapılacak görevli memurlar olacak.
kendi mekanlarında dolaşanlara değil stadyuma inenlere ne yapmayı düşünüyorsunuz?

temizlenecek olan hangi nefes alıp veren, insan görünümlü yaratıkları nereye şikayet ediyoruz?
Kaldırımlar, parklar, yollar köpek dışkılarıyla dolu 3. Dünya ülkesinde sıradan olaylar tabi.
saat 2'den beri dışarıda bir it havlayıp duruyor.
allah belanızı versin. yeter artık yeter lan.
https://m.haberturk.com/o...l-haberler-3676076?page=3

Minnoşlar yine oyun istemiş..
Toplum için zararlı olan bir şeye çözüm bulunamıyorsa. Kesin arkasında rant vardır. Sokak köpeği sorunu da buna dahil..