bugün

Gerçekten kedi sever bir bünyenin yapacağı şey. insan arkadaşını parayla satın alır mı?
Evet para vermekten daha iyidir sonuçtan bir canı sokaktan kurtarmış oluyorsunuz ama;

(#44471812) ben parayla bir köpek aldım. Öl dese ölürüm o derece seviyorum.

Hatta dün köyde 2 kangal köpeğinin saldırısına uçan tekmeyle giriştim bana verecekleri zararı bir an bile düşünmeden. Elim ayapım titredi nefes nefese kaldım belki yarım saat kendime gelemedim, halimi görseniz şaşırdınız.

Sonra oğlumu köyden 20 km uzaktaki dağa götürdüm sırf kar görüp eğlensin diye. Yine aynı olAy başıma geldi ve ben yine tekmeyle dalıp çoban köpeğini uzaklaştırdım. Sonra peşime takılan diğer diğer köpeklerden korumak için 25 kg'lık köpeğimi kucağıma alıp yokuş yukarı metrelerce nefes nefese yürüdüm. Siz istediğüniz kadar satın alma sahiplen deyin. O benim için evlat evlat. Ha birisi dese ki al sana şu kadar para o köpeği bana ver. Bir dakika vermeyi düşünen, dünyanın en aşağılık insanı olsun. Bu sevda başka be..

Aha da benim oğlan. Dün ki olaydan biraz sonra.
görsel
#Satınalamasatma

(img:#2130774)
Satın alma sahiplen . iki tane birbirinden güzel kedim var ikisini de sokaktan sahiplendim değerleri paha biçilemez .
Niye sahipsiz kalsın benim kimsem yok değil ki. Ailem var, kardeşim var, arkadaşlarım var benden sonra Kedilerime bakacak çok kişi var yani. Yalnızsan haklısın ama..
Siktir lan geri zekalı

Anam babam izin vermiyor korkudan altıma sıçıyorum evden kovarlar sokak kedisi gibi sokakta kalırım o yüzden evde bakamıyorum demiyor da edebiyat parçalıyor.
hep öyle yaptım.
şimdi kedimin yavrularını sahiplendirmeye çalışıyorum.
ancak cins olmadıklarından tercih edilmiyorlar.
bizdeki hayvan sevgisi de çoğu zaman gösteriş odaklı olduğu için şaşırmıyorum.