bugün

Sokaklar kedi dogurmaz kardeş.
Şayet yem, su vermeyecekseniz gölge etmeyin başka ihsan istemezler.
--spoiler--
korkuyorsan siktir git uzağından geç kedinin.

dünya sana babandan mı kaldı?
--spoiler--
Bas tekmeyi gitsin. Zaten 4 ayağının üstüne düşer.
Bir kap su ve yiyebileceği bir şeyler vermek. Hiç olmazsa biraz sevmek.
eğer evinde hayvan besleyip sokak hayvanlarına tekme atıp, uzaklaştıran, hor gören bir salak orospu evladıysanız dövün. yok insansanız elinizde var ise biraz su, eğer var ise biraz yiyecek verin. bahçeye gelirlerse evde fazla olan et ürünlerini önlerine koyun. eğer sevmek isterseniz çok uzak bir yere bırakmayın gıdayı, bir parça elinizde tutun kendileri gelecektir.
Ters bir harekette bulunabilme ihtimalinden korkup oldukça uzağından geçerken umursamıyormuş gibi davranmak.
BiR TEKMEYLE ON METRE iLERiYE ATILABiLiR. EVET..
güzelse ; kızıııım ! , çirkinse ; oğluuuuum ! diye hitabedin önce .( kedilerin erkeği koca kafalı ve çirkin olur ) maavv ! diye bir ses çıkarmışsa bu ; ne diyon " anlamınadır. sohbete başlayın. erkek pek sohbete gelmez ve kaçar zaten.
Polisi arayip uzaklasmali.
Ben yanımda kedi maması taşıyorum. Bana alışan kediler var. Beni görünce koşarak gelip miyavlıyorlar. Onları yerken izlemek çok ayrı bir keyif. Kim ne yapar bilemem ama kedilerden korkanlar varsa kedilere alışmak için onlara mama verebilir.

Ben kedi sevmeyen birine hayatımda yer vermiyorum. Hani benzer durumda olanlar için küçük bir tavsiye olarak yazdım.
''selam kedi'' demek. sırnaşıyorsa sevmek yiyebileceği bir şeyler varsa vermek, sırnaşmıyorsa hiç bir şey yapmadan devam etmek.
fotoğrafını çekip sözlüğe, instagrama, twittera, whatsapp storye, facebook storye, snape atmak.

ee bugünlerde bir kedinin kemik 500 favı var hocam, ekmeği yeniyor. *
çantadan mama çıkarıp vermek.
ben her zaman pisi pisi derim. kedi döner bakar. göz göze geldiğimizde kedinin "ee baktım da noldu şimdi" der gibi gözleriyle 3 saniye bakıştıktan sonra ikimiz de yolumuza devam ederiz.

edit: bitişik yazılan de bağlacı ayrı yazıldı.
Bitkin ve zayıf durumdaysa en yakın marketten süt ve aç bitir salam alıp yediririm

Yeryüzündekilere merhamet edin ki
Gökyüzündekileler de size merhamet etsin.
aç veya susuzken elinden bir şey gelmiyorsa bari selam ver.

https://youtu.be/XOV7VOwfgLI
erkekse antisosyaldir kaçar gider, hatun kedi ise sizden ilgi bekler , hatırını sorunuz .
Gölge etmeyin, başka ihsan istemez.

O, neyi, nasıl, ne zaman yapacağını bilir, sorunu yoksa size ihtiyacı olmaz, zarar vermeyin yeter!
görsel
Ben selam veriyorum.
Şimdilik almıyorlar ama zamanla otururacak bunlar.
ben onun kafasını okşarım o bana bütün vücudunu sürttürür sanırım sarılmayı amaçlar, sonra gider.
Gördüğün anda; sağ baş ve işaret parmağını para işareti yaparcasına birbirine sürterek elini diz kapağı seviyesine getirip eğilerek ağızdan da; pisi pisi pisi kelimelerinin çıkmasıyla kedinin derhal bulunduğun alana gelmesini sağlamak ve gelen kediyi yarınlar yokmuşçasına sevmek.
Çağırıp yemek vermek.izin veriyorsa sevmek.
Aç bitir alıp parçalayıp vermek.
güncel Önemli Başlıklar