bugün

" önce seni uyutsalar da sözlük kurtulsa !.." dedirtti.
gezegene hiçbir faydası olmadığı hatta safi oksijen ve kaynak israfı olduğu halde o uyutulsun bu uyutulsun diye gezen mantar kafalıları uyutmak insanlığa daha büyük fayda sağlayacaktır.

bizde bu kımıl zararlısından hallice tiplerin yer işgal etmesine, her yerde ayağımızın altında dolaşmasına tahammül edemiyoruz. bir yerde oturuyorsun tuvalete gidiyorsun bir dönüyorsun masanı işgal etmişler. toplu taşımaya bineceksin ama her yerde bu işsiz güçsüz faydasız tipler var bir sürü. miykk miyyyk sokakta ellerinde telefon bağıra çağıra konuşarak sağa sola tükürerek çöp atarak geziyor ibişler..
kedilerden ne yönde muzdaripsin?
vaaaaav, adam mühendismiş, dağılalım beyler !
insanlığa faydasız bir kampanyadır.

kardeşim üniversite veya öncesinde temel bir eğitim vermemişler belli ki. "hepinizden daha çok karım var bu topluma" değil "hepinizden daha çok faydam var bu topluma" denir mesela. merdiven altı üniversite falandı herhalde sizinkisi bizim fakültelerde sadece branş değil temel türkçe ve genel kültür eğitimleri de veriliyordu mesela.
https://www.mevzuat.gov.t...tin/1.5.5199-20100611.pdf

14/a.
Sonra her yeri fareler bassın hanta virüsü salgını olsun.
Senin kedi boku kadar katkın yok dünyaya Bi siktir git.
kedilerin zararını görmedim de, insanların gördüm be hacı.

bence insanları uyutmak en temizi.
Kediler pireler için en uygun ortamlar, pireler ile yayılan hastalıkları bir bilseniz. ilk siz destek olursunuz .

Ayrıca kediler fareleri yer. Fareler en büyük veba sebebidir. Kedilerin veba salgını yaratması da mümkündür.

Kedilerin yok ettiği kanarya gibi kuş nesilleri de cabası.
Kedi hayvan da, kuş hayvan değilmi?
kedilere yemek bırakıyorum akşam 5 tane köpek başına üşüşmüş. ikisi de evde beslenmediği sürece şehir hayatına zararlı varlıklar. ayrıca dışkıları hamilelerde zeka geriliğine yol açan kistlere neden oluyor. belediye bugün acısız uyutacağız desin beslediğim kedimi elimle veririm soğukta donmasından iyidir.
Hem mühendis hem sanatçı olup insan olunamadığını da görmüş olduk.

Bir canlıyı unutmayı düşünecek kadar cani bir sanatçı olmaz. Size sanatçı diyen zihniyeti de gondiklesinler.
bir tık uğruna ya rab, neler saçmalanıyor.
Sokak kedileri kadar kafana taş düşsün!
Lüzumsuz bir kampanya.
Tek faydası bir trollü donuza eklememe yaramış olmasıdır.
insan parçlayan saldıran kedi görmedim oyüzden kedilere dokunmayın.
Neyse ki hayvan karşıtlarında beyin yok, iki kelimeyi bir araya getiremiyorlar ve haliyle yetkili mercilerce kale alınmıyorlar. Üstelik ekseriyetle içinden geldikleri muhafazakarların iktidarında durum böyle. He köpekler konusunda bir şey yapılabilir yapılmalıdır da ve ilaveten köpekler üzerinden geçinen bir lobi de mevcut. Fakat kedileri yiyemezsiniz.
şimdi de sıra kedilere mi geldi amk. çocukları ?