1. 1.
  geceleyin uyurken olsun veya dışarı çıkıp gecenin sessizliğini dinlemek üzere sokakta dolaşırken olsun; insanı korkutan, pis sesiyle rahatsız eden, kimi zaman cana kasteden, insan ihtiyacı uğruna hiçbir yararı olmayan, yemek, tuvalet ve saldırganlık üçlüsü içinde yaşayan, bir böcekten farkı olmayan dört ayaklı katiller olan sokak köpeklerinin yaşamalarının sorgulanmasıdır.

  bir yaratık düşününüz, insan gibi değerli bir varlığa hem psikolojik, hem fiziken zarar verecek ve bunun normal karşılanması beklenecek. bu hiçbir şekilde mantıklı gelmemektedir.

  tatlı su hümanistleri kusura bakmasın, ben insan sağlığını ve rahatlığını dört ayaklı böceklerin canına tercih ederim. katil ve zararlı bir hayvana karşı sevgi, şevkat besleyemem ...

  (bkz: sokak köpekleri derhal öldürülmelidir)
  (bkz: aşırı hayvan sevgisinin bir çeşit hastalık olması)
  6 -16 ... arkady svidrigaylov
 2. 2.
  diy kıs kıs kıs, alea di a a a
  ... masum bi cool
 3. 3.
  Hayvanlar hayatın sessiz tanıklarıdır ve allah hiçbir varlığı nedensiz yaratmamıştır. onlara iyi davranınız.
  7 ... kalbimferahladi
 4. 4.
  (bkz: Senin ananı sikerim itoğlu it) lafındaki hakareti signifike eden it kelimesinin anlamını belirtmek ve var etmek yaşama sebepleridir.

  Asıl insanların bu dünyayı tüketmekten başka faydası yok. insanlara tarih boyunca en çok zararı veren sivrisinekleri, fareleri yok et edebiliyorsan. Bu hayvanlar insanlarla birlikte var olan hayvanlar. Sokak köpeklerini ve kedilerimi yok etmek istiyorsan önce insanları yoketmen lazım.
  2 -1 ... zenci sol bek
 5. 5.
  Onların yaşam alanına girdin onun doğal yasamina burnunu soktun şimdide gelip ölsün diyorsun ne kadar bencil ne kadar hümanist ne kadar pisliksiniz.
  2 ... zodiac love
 6. 6.
  (bkz: dedi sığır adam)
  1 ... cakmasamara
 7. 7.
  gündüz tamam sorun yokta geceleri çok tehlikeli oluyorlar, eskiden daha çoktu artık bir dilekçe ile alıyorlar köpekleri kısırlaştırılıyor.

  burda köpeklere nefret yok evcil köpeklere lafım yok bizim burda köpeği sokağa atan insan çok.
  ... muyr
 8. 8.
  insanlara zarar vermektir elbette, tarih boyunca insanlığa zarar veren şeyler her daim ortadan kaldırılmıştır. bu nedenle atalarımızın izinden gitmek alabileceğimiz en doğru kararlardan biri olur.
  ... arkady svidrigaylov
 9. 9.
  insanlarla aynı amaca hizmet eden sebeptir. verilmiş olan canı taşımak, ihtiyaçlarını karşılamak, mutlu olmak, mutlu etmek, insanlar dinlemediğinde, terk ettiğinde kendisine değer verenin yanında olmaktır.
  her canlı gibi köpekler de yaşamayı hak etmektedir. birilerine maddi, manevi, fiziksel zarar vermedikçe her canlının güzel bir hayat sürme hakkı vardır.
  1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  ey troll ! karşıma sokakta çıkma çok pis dayak yersin dedirten sebeptir... büyük bir hayvansever ve hayvan koruyucusuyum... hayvanları katleden, onları cinsel istismara uğratan tipler tam da bu başlığı açanlar gibi şeytani rıuhlardır.... trollükten felan değil çiğersizlikten kaynaklanıyor bunlar... sokak hayvanlarını rahat bırakın lann !
  1 ... search for the lost entry