1. 1.
    aç bir sokak köpeğini doyurmak isterken çevreyi kirlettiğinde haberi olmayan aymazdır.

sen sokakları kirleten hayvanı doyuracaksın diye bıraktığım yemek kapları etrafa bakteri yayıyor. adamın canın sıkıyorsunuz, yurt dışında sokak köpeği kavramı yok. atın şunları barınağa, sizi belediyeye şikayet etmekten sıkıldım.
    4 -30 ... bay krodo
  2. 2.
    empati kuran, hayvan dostu insan modelidir. kimseye zarar gelmez ondan. sokakları hayvanlar değil evrilememiş insanımsı mahluklar kirletiyor asıl. gönül gözüyle bakmayı öğrenin diyeceğim de kalp gözü körelmişe denmez bu. sustum.
    16 -1 ... thelma
  3. 3.
    ne güzel bi insan modelidir !
    19 -1 ... kibariye canavari
  4. 4.
    insanların modeli yoktur , etiket takmak yobazlıktır, avrupa da sokak köpeği yok çünkü onlarda ''afkuran'' yok.
    2 ... bilgecahil
  5. 5.
    "yobaz" insanların anlayamayacağı, hayvan sever merhametli insandır.
    7 -3 ... pembeseker
  6. 6.
    empati duygusu varsa sokakları kirletmesin dediğim modeldir.

fakir edebiyatı yapmayın. ben bir köpek doyacak diye atmosferde mikroorganizmaların dolaşmasına izin vermem. vazgeçin bu terörden.
    1 -5 ... bay krodo
  7. 6.
    tanıma girmeye aciz kahramanların içinde bulunduğu model.

belediye ekipleri gelip ikaz ettiğinde "ama ben hayırlı iş yapıyorum yaa" diye ağlamanıza kopuyorum. evet çok hayırlı iş yapıyorsun, bakteriler yüzünden insanlar enfeksiyon kapıyor.

utanmazlar.
    1 -1 ... bay krodo
  8. 7.
    Yurdum insanına problem olmaması gereken durumdur. Lakin bazıları tepki göstermiştir. Sokaktaki köpekler aşılanıp, işaretleniyor. Yahu iki kedi, köpeğe de merhamet ve sevgiyle bakamazsak vicdanlarımız iyice kararmazmı? Şahsım adına, onları görmek bedavadan sevinme ve mutlu olmaktır. Yüreğim in kıpırdaması, canlanmaya başlamasıdır. Neden bu manevi hazdan uzak duralım ki? Şimdiye kadar etrafımda bu hayvanaların kimseyi hasta ettiğini duymadım da görmedim de.
    2 ... malazgirt40
  9. 8.
    örnek davranış sergileyen kişidir. '' yardıma muhtaç hayvan yada insanlara yardım etmek gerekir bu kadar vicdansızlığa lüzum yok ''
    2 -1 ... dogru mu samett
  10. 9.
    keşke köpek gördüğümde yolumu değiştirecek kadar köpekten korkmasam da onlara kendi ellerimle yardım edebilsem.
    3 -1 ... singlewayticket