1. 1.
  Köpek eti yemektir. Herkes evinin önündeki köpeği yese hiçbir sıkıntı falan kalmaz. Sokak köpeği sorunu böylece çözülür. Nasıl olsa dana falan yemek serbest. Hayvanlar arasında ayrımcılık olmaz. Tüm duyarlı vatandaşları köpek yemeye davet ediyorum. Fırında golden vardı benim bugün menümde afiyetle yedim.
  -3 ... prensest
 2. 2.
  Hepsini toplayıp canlı hayvan olarak çin'e satalım. Toplaması bizden, nakliyesi ve kesmesi onlardan... Ha, isterlerse fiyata eklenmek suretiyle bu hizmetleri de sağlayabiliriz.

  Hem ülkeye döviz girer, hem de çin halkının karnı doyar. Siqeyim hav-havını, önemli olan win-win!
  1 -2 ... mitolojide kokorec tanrisi
 3. 3.
  beslemek, doyurmak, sevmek.
  4 -3 ... fugie
 4. 4.
  destur.

  meclisin var demokrasi ile yönetiliyorsun belediyen var. küçük beynin çözüm üretemiyorsa okuduğun iki haberin gazına gelip "hepsini keselim" demeyeceksin.

  allah sana beyin vermiş. kullan, insanlık ve köpekler adına güzel bir çözüm bul. "hepsini öldürelim" diye bir çözüm yok orada dur. ben de hoşuma gitmeyeni öldüreyim ne ala.

  etraflıca düşün. köpek dediğin yer içer sıçar sadakat gösterir başka bir meziyeti yok. sen insansın öyle varsayıyorum. binlerce çözüm bulabilirsin hiçbir cana kast etmeden.

  bundan acizsen köpeklere yem olsan umrumda değil.

  dipnot: işbu entry genel gündeme yöneliktir, hiçbir şahıs ya da kurumla alakası yoktur.
  3 -1 ... tristine
 5. 5.
  Biraz önce gördüm. Ya zehirlemişler ya da soğuktan donmuşlar bilmiyorum; bir kedi ve bir köpek sokakta ölüydü. Kediyi tanımam etmem de köpek gelene geçene kabadayılık taslıyordu bayağıdır. Yetişkin birey zaten kendini bir şekilde savunur ama çocuklar için büyük bir tehlikeydi onlar rahatladı en azından.
  1 ... cerevesta
 6. 6.
  ense ve boyun bölgelerini okşamaktır. çoğu zaman görüyoruz ki köpekler, kediler hatta kuşlar birçok insandan daha akıllı ve merhametli. mesela onlar durup dururken gelip insanları ısırmazlar kolay kolay. milyonda bir olur. ancak 10 insandan 5 tanesi durup dururken gidip onlara tekme atar veya kovalar. onlara yemek verirsen minnet duygusu ile yaklaşırlar sana. insanın karnını doyuyursan bir çoğu "daha fazla ne kopartabilirim acaba" diye düşünür. hiçbir kedi köpek senin kötülüğünü istemez mesela. sen dersin ki aklı yok ondan ben derim ki merhamet duygusu verilmiştir. hissederler insanların zarar göreceğini ve istemezler.

  velhasılı çözüm arıyorsanız insanları eğiteceksiniz. sokakta yürüyen köpeğe tekme atmayacaklar arabalarını üzerlerine sürmeyecekler onlar için yapılan yuvaları vs başlarına yıkmayacaklar. yapmayacaklar ki o hayvanların doğasını bozmasınlar evcil hayvan olarak kalmalarını sağlayacaklar. bundan güzel çözüm var mı ?
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  insanları eğitmek,
  küçük yaştan hayvan sevgisi aşılamak,
  beslemek, büyütmek, sevmek, korumak,
  neden sokakta olduklarını araştırmak,
  etraflıca düşünülmüş ve üzerinde uzlaşılmış ortak akıllı hayvan politikaları ve kararları.
  5 ... noxeca
 8. 8.
  Tüfekle bir bir vurmak.
  2 -3 ... kivilive
 9. 9.
  biraz insan olabilmek. daha dun sokak kopeginin altina usumesin diye boyle birsey serdim. mudo concept bir eve mobilya getirmis buna sariliydi sonra bunu sokup cope atmislar bantlarini temizledim katladim usuyen kopegin altina serdim 1 saat sonra yerinde yoktu hemen almislar gotune sokacak straforu heralde. geri donusumu yok bisey yok neden aliyosun anasini avradini siktigimin pezevengi.

  ıste insan olmak lazim ben o mahalleye bi kulube yaptirmaliyim ve cevrede binlerce site var ve guvenlik geziyor bunlarin da o kulubeyi calmak isteyenlere mudahale etmesi gerekmektedir ancak boyle olur baska turlusu olmaz.
  sokak köpeklerine karşı en iyi çözüm yolu
  2 -1 ... cileksultan
 10. 10.
  hayvan barınaklarına toplayıp oralarda beslemek en ideal çözüm.
  ... kahhar