1. 1.
    an itibariyle birbirleriyle yok sen s*ikecen yok ben s*ikecem muhabbetine, canhıraş feryat figan kavga eden erkek ve onları yok mu beni ziken diye miyav miyav azdırıp kudurtan kızışmış dişi kedilerin mevsimsel üreme seramonilerinin tam ortasında kaldım ve bahçemdeki kavga kıyamet cayırtılarıyla cebelleşiyorum şu an..

ha. o değil kovalıyorum ama beni hiç tınlamıyorlar bile.. gözleri dönmüş bunların kudurmuş gibiler adetâ..

kısırlaştırılan sokak köpekleri ortalıkta uyuşuk uyuşuk ruh gibi gezerken, bir de şu kedilerin bize ettiklerine bir bak hele sen..!
    1 -1 ... kiss kiss bang bang
  2. 2.
    Yok be bence kediler kalsın. Yemek artıkları veya çöpe giden ekmekleri biraz şekillendirip veriyoruz. Lokantalar da öyle şayet. Bence onların çevreye bir zararı yok. Saldırgan değiller.
    2 ... kale3112
  3. 3.
    tamamen katıldığım önermedir. kadıköy, kartal ve pendik belediyeleri bu hususta iyi çalışıyor. pek çok kedinin kısırlaştırılmasını sağladılar.
    sokak kedisinin (genellikle) sol kulağında çok ufak bir çentik görürseniz kısırlaştırılmış demektir.
    2 -1 ... noxeca