bugün

alt zeka insan, moron köpektaparların atasözü gibi bişe.
insana düşman iki ayaklı çomar bunlar gerçekten.

zavallılar.
Köpek çıkacak ben çıkmayacağım öylemi?
ABD'de, Avrupa'da göt ile gülünecek iddia.

Bu memleketin güya hayvanseveri bile fatal error veriyor.

Çok seviyorsanız sahiplenin, hepsi evine ikişer sokak köpeği alsa, bu sorun biter, o zaman sokaklarda sürünmez o hayvancıklar.
Bunu diyen kişi de zerre kadar beyin yoktur.
Köpektapar cümlesi. Hindastandaki inektaparların ıq su daha yüksek. Şüphesiz.
siktir bok cevabı verilesi önerme.
köpekler bizim yerimize okuyup, çalışıp, medeniyetimizi ilertecekse tabiiki sokağa çıkmam. köpekler özgür bir şekilde gezsin, alışveriş yapsın, çöplerini temizlesin, kendilerine güzel kulubeler yapsınlar, ben otururum evde. hem yanıma üç beş insan alıp, onları da parçalamam. ha yok bunları yapmıyorlarsa, sokakların kime ait olduğunu anlamalarını sağlamak zorundayız. sahibi olan köpeklerde aynı, hiçbir fark yok. kalabalıklaştıkça azgınlaşan bir hayvandan bahsediyoruz. aklınızı başınıza alın. küçükken köyde dört köpekle mücadele etmiş ablanız diyor bunu.
ne güzel demiş Sadri Alışık:' Sokak köpeklerine selam vermek, adam olmaya çeyrek var demektir'. örneklemiyle katıldığım düşüncedir.
sokakları köpeklerin doğal yaşam alanı sanan gerizekalı köpektaparların saçma düşüncesi.
Sokaklar, kopeklerin dogal yasam alani degildir. Bunun aksini iddia eden de kopeklerin evrimi hakkinda zerre bilgisi yoktur.

Bu dusunceye sahip olsam da sokaktaki hicbir canliya durup durduk yere zarar vermem ama bana ve sevdiklerime kast eden hayvani da yasatmam.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.