1. 1.
    haykırıra haykıra söylediğim cümledir. istisnasız hepsi saldırıyor ve geceleri susmak bilmiyorlar. toplayın şunları artık duyar fetişçilerini de sanayi köpekleriyle aynı yere tıkın gitsin.
    28 -48 ... vamonos
  2. 2.
    Onlarda seni görmek istemiyordur. Hayat müşterek.
    21 -15 ... vatansever terorist
  3. 3.
    Arayayım belediyeyi gelip alsınlar seni evinden?
    52 -8 ... alpertunna
  4. 4.
    evine alırsan sokak köpeği olma vasfı ortadan kalkar.
    11 -2 ... entente cordiale
  5. 5.
    Bu kadar bakma aynaya. ihihihi
    16 -4 ... stan maslov
  6. 6.
    2 ayaklı mı?
    4 ayaklı mı?
    14 -1 ... ulutolga
  7. 7.
    insan kediyi köpeği Nasıl sevmez aklım almıyor.

iki serseri kendileri için koyulmuş yoğurt kovasındaki suyu döküp kovayla oyun oynuyordu az önce.

Bu kadar basit bir şeyden keyif alacak kadar mükemmel canlılar, sana ne zararı var?

Çocum bak tepede fıskiye var git doldur dedim hiç dinlemedi hatta oyuna devam. Ezan okununca eve gel dedim bekliyorum gelir inşallah oyuna Dalmaz.

Arkadaşlar ben de hepsini alıp ciğerime sokmak istiyorum ama olmuyor işte.

Görmek istemiyorsan bakmayacaksın.
    17 -7 ... hamile taklidi yapan panda
  8. 8.
    Dükkanların önünde yatan sokak köpeklerinin gözlerine bakıp 'bir hayvan bu kadar bıkmış,hüzünlü ve yorgun bakmayı nasıl başarabilir?' Diye düşünmeye başladığınızda üstünde durmayacağınız bir beyandır.
    16 -1 ... sartreinpiposu
  9. 9.
    Bende görmek istemiyorum. Hepsi sahiplenilse keşke ya da barınaklar daha düzgün hale getirilse de mutlu mesut yaşasalar.
    13 ... lacivertguzeldir
  10. 10.
    Desteklediğim slogan.

Köpek seviciler zaten anca bizim gibi gelişmemiş ülkelerde görülür. Yapılan guzellemelere bakın, gözlerim yaşardı. O pire torbaları çoluk çocuğu ısırırken de bu duyarı kasın.
    9 -16 ... profesyonel kamikaze pilotu ii