bugün

Çoğu mahallede gözlemlenen durum. Gece sokağa çıkmak korkutucu olmaya başladı.
çok kötü bir şeydir.

hiç sevmem kendilerini ve de korkarım. üstelik evimde bir köpek besliyor olmama rağmen.

acil önlem alınmalı.
Bir an önce durdurulması gereken şey. Güzel ülkemizin güzel sokaklarını tekrar ele geçireceğiz elbet.
üç çocuğun daha ölümüne sebep olmuştur.

'şanlıurfa’nın viranşehir ilçesinde sokak köpekleri 6 çocuğa saldırdı. yaralanan çocuklardan 3’ünün durumunun ağır olduğu öğrenilirken köpeklerden 2'si ise belediye ekipleri tarafından yakalandı."

https://www.hurriyet.com....arini-sasirdilar-41493817

Belediyenin başıboş itlere müdahale etmesi için illa insanların hayatını kaybetmesi mi gerekiyor?

Geçen parkta yürüyüş yapıyorum bi tane hayvansever karı köpekleri besliyor. Dedim yatır şu karıyı sen de onu besle. Sanki hayvan yemek bulamıyor amk bulamasa bile sanki sokak köpeği soyu tükenmekte olan bi tür. Beslemesen nolcak amk karısı. erkekleri beslesene sen.
Sokak köpekleri cidden büyük sıkıntı. Hicbir yerde yürümeye gelmiyor evime korkuyla gidiyorum.
Bi de bir olup grupça saldırdıkları oluyor. Yürüyorum bi şey de yapmıyorum yani. Gece hele,hiç çıkılmaz.
Bizim burda buyuk bi park var. Zaten karantinadan dolayı onlar da ac sanırım, dehşet saçıyorlar aq. Toplanıp barınağa götürülmesi gerek.
güncel Önemli Başlıklar