1. 1.
    Açık ve net samimiyetsizlik kokan şov hareketidir. Kedi Köpek lan bu tüyleri var binlerce yıldır dışarıda yaşıyor bu canlılar gelmiş üstüne yalandan bir şeyler örtüyor.
    Şovcular ne hikmetse kameraya denk geliyorlar hep. Evet aklı ortalama olan insan sokak hayvanlarının aşırı soğuk olmadıkça üşümeyeceğini bilir ama şovmense kamera yoluyla prim kasar.
    Şovmenlikle hayvanseverlik farklı şeylerdir. Yaptığı hayırları sosyal medyada paylaşan ve haberi yokmuş ayağına yatan herkes donuzlasın lütfen.
    7 -13 ... komplo teorisyeni
  2. 2.
    belki hayvansever bir kızla sevişirim mantığı güden arkadaşımın kameralar önünde yaptığı eylemdir.
    1 -1 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Yeni akımın bir parçasıdır.

iki aşamadan oluşur:
    1- üşüyen köpeğin uzerini örtmek.
    2-metrodaki ayakkabısız çocuğa ayakkabınızı vermek.
    ... ekrem abi
  4. 4.
    Kamera olmadan hayvan sevemezler.
    ... komplo teorisyeni
  5. 5.
    napsın hayvan götürsün mü battaniyeyi yanında?
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  6. 6.
    Her haberde ayakçıları gösteren eylemdir. Üşüyordu üstüne bir şey örttük ayağına prim kasıyorlar. Mk ufoda kartonu ısıtıyor şovcu.
    1 ... komplo teorisyeni
  7. 7.
    primliktir.
    -1 ... patisever
  8. 8.
    Ben soğuk havalarda yattıkları yerlere kilim, bez, minder, cicim seriyorum. Soğuk zeminden korunmaları da önemli.
    9 ... aalper
  9. 9.
    Arkadaşlar öncelikle belki çoğu yazarın bilmediği durumu aktarayım bende öyle düşünüyordum tüyleri var vb. Taa ki Bizim bahçemizde takılan bir kedinin gözleri bakar halde oturarak ölmesine şahit oldum, yanına gidince farkettim kedi hipotermiye yakalanıp ölmüş.
    Yukardaki yazar entrylerini okuyunca, Bazılarının insan olarak düşüncesinin dar olduğunu gördüğüm üzücü bir durumdur.
    3 -1 ... desifreleyici
  10. 10.
    Soğuktan donan, hipotermi geçiren hayvanlar için bir şeyler yapan insanlara elinde sıcacık çayını içerken kıçını kalorifer peteğine dayayan birkaç cahil zırtapoz “şov, doğasına aykırı, denyoluk” falan demiş.

Şov ya da reklam da olsa pozitif bir şeyi sosyal medyaya döküp belki de bir grup insana örnek teşkil etmiş. faydalı bir iş yapmış. Oturduğunuz yerden atom mu parçalıyorsunuz da yapılan küçücük iyiliği gözünüz götürmüyor?

Bizler de göçmen kültürden gelen konar-göçer bir toplumuz. Hadi yaşayın bakalım doğanız gereği çadırlarda, yaşayabiliyorsanız şayet.
    5 -1 ... kedigillerden muezza