bugün

Kampanya yapmıyoruz kampanyası.

(bkz: duyarlı rolü yapan troll)
sokaklarda çomar istemiyoruz olarak değiştirilmesi gereken kampanya.
kampanyaya destek verenler sokağa çıkmazsa sorun çözülmüş olur dediğim kampanya.
Sokak hayvanlarının insanlardan daha iyi ve sadık olduğu gerçeğini görmek için gözlerinizi nasıl açmamız lazım? Bir kere de mantıklı şeyler söyleyin.
Seni evinden atalım dışlayalım dövelim aç susuz kal sonra iki hadsiz seni istemediği için kampanya başlatsın. Birlikte yaşamayı öğreneceksiniz.
çirkin bir kampanyadır.

herkes bir şeyleri istemeyebilir. mesela, ben de başlık açan tek hücreli istemiyorum.

hayat işte.
Suriyelilere ve hatta akp seçmenine bile bakıyoruz. Köpeklere mi bakamıyacağız?
Avrupa ülkelerinden birinde yaşamanı tavsiye ederim. Orda hayvanın h sini göremezsin.
Şu kampanyadakiler yoruma açık adreslerini yazsın, biz de gidip hayvanları bunlardan koruyalım.
Allah böylelerinin ömründen alsın tüm hayvanlara versin.

Sevgisiz insan bu gezegene yüktür!
EVET SOKAKTA GEZEN BU HAYVANLARI iSTEMiYORUZ. ŞUNLARI:
KADINLARI TACiZ EDEN AYILARI,
HAYVAN YiYECEK KAPLARINA iZMARiT, PET ŞiŞE,ÇÖP ATAN iYi AYAKLI HAYVANLARI,
KEDiYE KÖPEĞE TEKME ATIP KEDiNiN KUYRUĞUNA TENEKE BAĞLAYAN iKi AYAKLI HAYVANLARI,
iÇKiLiYKEN TRAFiĞE ÇIKIP ARABA KULLANAN iKi AYAKLI HAYVANLARI iSTEMiYORUZ.
NOT: YUKARIDA SAYDIĞIMIZ iKi AYAKLI HAYVANLARI SEVEN VE DESTEKLEYEN BÜTÜN iKi AYAKLI ŞEREFSiZ HAYVANLARI DA iSTEMiYORUZ.
Hayvanlar da sizi istemiyor belki o ne olacak.
görsel
Çok seviyorlarsa evlerine alsınlar. Ucuzundan kuru mama dökmek kolay tabi. Al eve yaptır aşısını öyle görelim sevgini.
(bkz: trolü beslemeyin sokak hayvanlarını besleyin) *
Beni korkutan durum ise bunun trol olması değil. Gerçekten böyle insanların hâlâ var olması.
olabilir. köpekden rahatsız olan köpeklerden korkan insanlarda olabilir. özgürlük başkalarının özgürlüğünün bittiği yerdir düşüncesinden hareketle sokak hyavanları belli bölgelerde toplanabilir.
Hayvanseverlerle hayvan karşıtları arasındaki çatışmanın ne zaman buraya sıçrayacağını merak ediyordum, sonunda gördük. Emeği geçen herkesi teşekkür ediyorum.

Hayvanseverler ile hayvan karşıtlarını karşı karşıya getiren tekliftir
güncel Önemli Başlıklar