bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bağımsız,özgür, umarsız, bohem ruh haliyle örtüşen tavır takınmaktan kaynaklıdır. bugün burda yarın farklı bir yerde geziciliğinin üç beş kişilik komünal hayat üzerinden gamsız- tasasız sürdürülmesi dinleyicinin bu marjinal yaşantıyı merak etmesine vesile olur. acep bunlar ne yer ne içer bakışları atılır. daha sonra bu bakışlarla bellekte karşı tarafın nasıl yaşamını idame ettirdiğine gelir konu. o marjinal dünyanın aykırılığı bu tarz muhakemeler/ değerlemeler vasıtasıyla tetiklenir. bağımsız davranıştaki relax tavırların manifestosu belki de bu sebeptendir kimbilir?
    ruh hali olarak kendine haslığı dibine kadar koyan düşünceyi onaylarım. olguyu dünya nimeti facebooklarının olmasına da getirmem kendi adıma. lakin şu işin ticari boyutunu reddedip bastıkları 3-5 cdyi 10 liradan aşağı olmaz deyip satmalarını önemsiyorum. azcık içerliyorum mevzuya. ticareti reddedip kişisel ticari unsur kazandırmak olguya ne denli uyuşur yaptıklarıyla. işin bu kısmındayım henüz. gelen, dinleyen gönlünden ne koptuysa atacak zaten. ama belli bir limit koymak üzerinde düşünülesi bir materyal halini alıveriyor.
    tabi hepsine mal etmemeli bir kaç örneği. kaygısız çalışlarına/ emeklerine hakikaten birikimliliklerine saygı duyuyorum kendimce.
    3 -1 ... bachelorette