bugün

elini taşın altına sokmak isteyen kişinin söylediği cümle.*
asıl başlık s.kecem ile başlıyordu fakat malum argo olduğundan silindi. netrt 2 yi izledikçe söylenen söz öbeği.

lan orada 13 vatan evladı sehit olmuş, trt 2 de konuşan herkes söz birliği ederek işte efendim pkk demokrasiden korktuğu için işleri tersine çevirmek istiyor, biz doğru yoldayız... ya da bir akp li olan ergun babahan çıkıpta orada 7 kürt gencide öldü, demokrasi en güzeli hebele hübele diye saçmalıyor. lan sizin demokrasiniz değilmi pkklıları meclise getiren, o değilmi açılımı yapan.istemiyorum böyle demokrasiyi, ben 2002 de mutluydum kendime yeten demokrasimle.
Demokrasiyi sündüre sündüre terörü meşrulaştırmaya çalışan, emperyalist ülkelerin oyuncağı haline gelmiş ve bunu bir marifetmiş gibi uygulayan halk düşmanlarına söylenilmesi gereken söz öbeği.

demokrasinin içinde canilik ve kan yoktur. sizin yapmaya çalıştığınız her ne ise demokrasi ile uzaktan yakından alakalı değildir. eğer demokrasi bu ise ben anti-demokratım.
yanılmıyorsam 2007-2008 yılları arasında yine bir baskın yapılmıştı. bir anda 10dan fazla askerimizi kaybetmiştik. hatta tüm türkiye sokaklara dökülmüştü. mitingler düzenlenmişti.

neyse, bugüne dönelim. kaç yıl geçti? yaklaşık 4yıl. dtp-bdp-demokrasi falan derken dün de 13 tane şehit. nerede lan demokrasi? laftan anlamayana kaba kuvvetle anlatacaksın!

sokarım böyle demokrasiye!