1. .
  başlık şöförün sıkışın (bkz: sıkışmak) lafıyla agresifleşen kadın olacak, yanlış anlayan ilk arkadaşın ağzının ortasına ıslak banyo terliği ile vurmak efdaldir.

  fordus magandus gibi anlatalım belgesel içinde yaşıyorum imajı versin.

  - evet sevgili neyşinıl ceografik izleyicileri, bu haftaki belgeselimizde dolmuşlarda yaşamı anlatacağız. gördüğünüz gibi dolmuşumuz duraktaki yerini almış, yolcular tek tek içeriye doluşmaktalar. işte şoför de yerini aldı. evet gördüğünüz gibi her yolcu parasını ödeyip yerine geçiyor. bu esnada dolmuş da dolmaya devam ediyor. gördüğünüz gibi ayakta sırasında bile ayakta kalanlar mevcut.

  < abicim bi yanaşalım be, şunları da alalım sabah sabah küfrettirmeyelim kendimize ha.

  - evet gördüğünüz gibi gayet başarılı bir retorik sonrası dolmuş içini doldurmayı başaran şoför hala içeride boş yerlerin olduğundan emin.

  < ablacım şöyle biraz daha sıkışalım. abinin önüne alalım.

  - gördüğünüz gibi ablamız yavaş yavaş kızmaya başladı. sanki şoförün anne tarafından akrabalarına saygılarını sunar gibi bi eda var yüzünde.

  < yanaşalım biraz lütfen, ablacım geç şöyle, sıkışın.
  + kardeşim yer kalmadı nereye sıkışalım allasen ya? -ananskim ses tonu, seviye 7-
  < ablacım var işte yer, şu abiyle direk arasında bi bacaklık yer var, e diğer bacağını da hafif kaldır, abinin dizinin üstüne koy bi kişilik yer eder yahu.
  + manyak mısın kardeşim sen?
  < hayır ama sen de iki kişilik duruyosun orada.

  - evet sevgili neyşinıl ceografik izleyicileri, bu haftalık da bize ayrılan sürenin sonuna geldik. sıkışık olmayan yolculuklar dileğiyle, esen kalın.
  3 -1 ... kobayashe
 2. .
  şoförün ahlaksız temenni ve buyruğuna karşı tepki gösteren ve terbiyesiz şoför şahsının ağzının ortasına ıslak banyo terliğiyle vurmak arzusuna kapılan iffetli, namuslu kadındır.**
  ... beatleboy