bugün

maç skorlarının canlı olarak takip edilebileceği güzel bir site.
livescore'a göre, istenilen maçları gruplayıp, sadece o maçları takip etme gibi bir güzelliği vardır.
internet filtresinin zararlı bulup engellediği site. ayrıca maç sonuçlarında saçmalayabiliyor. misal 19 mayis 2007 galatasaray fenerbahce macinda devre arası olmasına rağmen sitede 55. dakikaya girildi. ya saçmaladılar ya da geleceği görüyorlar. durum hala 0-2. bakalım ne olacak?

edit: şimdi de 82. dakika, soccerstand'a göre 48. dakikadayız. böyle bitmez ki lan bu maç. bakıyoruz hala...
maç skorlarını yansıtma konusunda bildiğin "berbat" site. uzun zaman maçları buradan takip etmiştim, o zamanlar gayet hızlıydı. şimdi 42. dakikası oynanan ve 1-1 olan maçı, 1-0 diye yazıyor. halbuki gol 33'te geldi, izliyorum.
ilk defa bugün beni korkutmuş olan skor sitesidir.

malum maçın linki boku yedikten sonra dedim bari soccera takılayım. arada siteyi takip ediyorum, aman allahım bir baktım yeşil yanıyor. türkiye ligi renkli... dedim aha fener attı, korkuyla bir baktım, meğer bizim uğur inceman atmış. merak ettim valla nasıl atmış. günün en önemli olayı bu goldu benim için. * *
güncel Önemli Başlıklar