1. 1.
  Yapı meselesidir. Lise yıllarından beri buz gibi olunmak istenmesine rağmen sadece ve sadece sıcak biri olmaktan ileriye gidilmemektir. Sıcak olsanız da insanlara herşeyi anlatmazsınız. Ama soğuk insanları hiç sevemedim yalnız garip bir şekilde istedim de açıkcası.
  7 -5 ... agestis
 2. 2.
  Genelde yakışıklı ve güzel insanların işidir. Çünkü kimseyle konuşmasalar bile bazı dangalaklar çok cool diyip muhabbeti başlatacak ve sürdürecektir. Dış görünüşü itibariyle normal olanlar ise genelde sıcak kanlı olur. Çirkin olan modellerin ise her iki çeşiti vardır.

  1.çeşit soğuk olanlar. Kendilerinin çirkinliğinin farkında olmayı cool takılmaya çalışırlar

  2.çeşit soğuk olanlar. Kendilerinin çirkinliğinin farkında olup kimseyle konuşmaya cesaret edemezler

  3. Çeşit sıcak sıcak olanlar. Salla gitsin kafasıyla hayatını yaşarlar umursamazlar. Ki candır bunlar
  4 -24 ... mbakturk
 3. 3.
  bazen, birileriyle mesafeli duran kişiler için karıştırılan durum. ama kesinlikle soğuk davranmaman gereken zamanlarda ve soğuk davranman beklenmez iken, soğuk davranıyorsan da soğuk birisindir evet.
  12 -1 ... en asaletli duygularin adami
 4. 4.
  Yılışık, cıvık cıvık biri olmaktansa, biraz mesafeli olmak iyidir.
  9 -1 ... plazabeyfendisi
 5. 5.
  ta kendisiyimdir. dışardan bakıldığında çok soğuk biriyimdir. ama tanıdığım insanların yanında falan öyle değilim. tabii bu duruma göre değişiyor.

  çevremde o kadar saçma ve çıkarcı insan var ki görseniz aklınız durur. onlara mı sıcak olacağım? tersliyormuşum onları. hep bundan yakınırlar. oh iyi yapıyorum. iğrenç samimiyetsizliklerinize katlanamıyorum orospu çocukları.

  kimseyle iletişime geçmeden, tek başıma olduğumda daha iyiyim. daha önceleri sıcak davranmayı denediğimde cıvık cıvık muhabbetler kurup yakınımda olmaya çalıştılar. kusura bakmayın sıcak davrandığım tek kişi kendim. siz kim köpeksiniz pardon?
  10 -2 ... muhammed in aparkati
 6. 6.
  Aslında iyi şeydir. Böyle insanlar hep kazanır amk. Evet.
  5 ... aydinoglu 37
 7. 7.
  Böyle insanalr bana hep sıcak ve samimi gelmiştir.
  Kimseyle ilgilenmeyen kendi halinde kimseyle uğraşmayan insanlar daha çok ilgimi çeker.
  Olmak isteyip olamadığımdan.
  23 -5 ... sezenist a feminist
 8. 8.
  Soğuk biri olmak bir şekilde kalkan gibidir. Önüne gelen yanınıza kolay kolay gelip konuşamaz. Hele bir de nemrut suratlı ve aşırı ciddi olun sizden çekinirler. Liseyi bu şekilde geçirdiyseniz liseden çok fazla anınız yoktur ve 1,2 arkadaşınız vardır. Bu şekilde olanlar Çoğu zaman ortamını bulamadıklarını düşündükleri için böyledir. Bu yüzden tek başına yaşamaya çok alışmışlardır. Bu beraberinde biraz huysuzluk getirir.

  Yine de böyle olmak saçma sapan yapışık ve sırnaşık insanlar olmaktan iyidir.
  6 ... reopold
 9. 9.
  Kimine samimi davranırken kimine gerçekten çok soğuk davranabiliyorum.Bence bu durum tamamen karşınızdaki kişi ile alakalı.Bazılarının davranışlarından,konuşmalarından hoşlanmadığımda ya da kırıldığımda çok soğuk davranırım.
  7 ... casper520
 10. 10.
  Adamına göre muamele yapıp herkesle sıkı fıkı olmayıp ciddiyetini koruyan ama tanıdığı insanlarla ya da kendisine iyi davranan insanlara karşı iyi hareket eden bir kişiyse en iyi arkadaşlardan birisi olabilir.

  Ama eğer sürekli soğuk davranıp sen iyi davrandığın halde halen sürekli kendisini çekiyorsa o halde umursanmaması gereken bir insan tiplemesidir.

  Zaten böyle birisiyle arkadaş da olamazsınız.
  3 ... keyf kahyasi