1. 1.
  büyük bir gizem ve at kadar acı içeren bir olaydır, sadettin teksoy gelse bu sırrı çözemez amk o derece.

  neyse sadettin sokar da ben sokmam mı, sokayım böyle işe.

  standart bir gün gibi başladı her şey, yani; uyandım, yatakta döndüm, küfrederek doğruldum, kahve içtim, götüm dona dona sıçarken doğalgaz faturasına sövdüm falan filan. buraya kadar her şey olağan..

  sıçtıktan sonra gelen acıkma hissiyle üstünüze afiyet taharetimi aldıktan sonra, mutfağa yöneldim. dolabı açıp küflenmiş zeytinler arasından dolabın boş derinliklerine doğru bakıp yine makarnaya kaldık diye biraz daha küfrettim.

  öğrenciler bilir, makarnanın sadesi bekçi yarrağı gibi gelir bi yerden sonra, o sebepten ötürü bir iki tane soğan çıkarttım yanına. ilk soğanı doğrayıp dilimledikten sonra lan dur zamandan tasarruf edeyim dedim, anasını sikeyim sanki çok meşgulü de çok zamana ihtiyacım var aklımı sikeyim.. neyse açtım ocağı döktüm yağı içine güya soğanı kavurup sos yapacam..

  asıl olay burada başlıyor sayın amınakoduklarım, küfrü dalga geçeceğinizi bildiğim için peşin peşin edeyim dedim. üst tarafı okumaya üşenenler ya da gerek duymayanlar buradan okumaya başlayabilir çünkü asıl hikaye burada başlıyor.

  ikinci soğanı aldım elime tahtayı bir güzel ayarladım, yeni yaktığım ocaktan da domalarak bir de sigara yaktım ki oyş keyfime dencek yok, arkada güzelim doors çalmakta, bir de biram olsa tam olcak. neyse ikinci soğanı aldım kafasını kıçını kestim, bir güzel kabuğunu çıkartıp ortadan ikiye yardım piçi. gözlerim hem ağzımda tüten sigaradan hem de daha demin yardığım soğandan dolayı ufak ufak yanmakta.. körelmiş bıçağımla soğanı dürterek yüzüstü yatırdıktan sonra bir iki üç allah ne verdiyse bıçak darbeleriyle doğruyorum amk, ben ağlıyorum ama o da ağlıyor, son raddeye geldik artık, bilen bilir bu raddede soğan alabildiğine kayıp kurtulmak ister, benim bıçak da kör amk, onun verdiği güvenle bir asıldım, o sırada da sigaranın dumanı gözüme bir girdi ki amk allah u akbar... böyle bir acı yok amına koyayım, yok böyle bir acı, 190 lık ben sarsıldım, yerimde duramıyorum, o panikle refleks vererek bıçağı parmaktan çıkartamadan elimi çekmemle birlikte tencerenin içine bişey fırladı, ama sikimde değil parmaktan kan fışkırıyor, yerlerde dört dönüyorum ağzım yüzüm kan oldu anasını sikeyim, nolduğunu anlamadan 3 4 dakka boyunca bağıra çağıra ana avrat söverek ağladım.. sonra kalktım tişörtümün yakasını ısıra ısıra lavaboya gittim elimi yıkamaya çalışıyorum ama anasını sikeyim çok acıyor, valla çok acıyor. suyu tutmayı başardı ama bakamıyorum koduğumunun parmağına, bi 15 20 saniye sonra bir baktım ki serçe parmağın ucu yok amınakoyim, tırnaktan itibaren parmak yok.. kafayı yiyodum lan çocuğum ölmüş gibi oldum yemin ediyorum, ne bok yediğimi bilmeden mutfakta parmak aranıyorum. her yer kan içinde bir yandan da amını siktiğiminin tenceresinden yanık yağ kokusu geliyor.. dur şu tencerenin altını kapayayım da ev yanmasın amk derken bi baktım tencereye parmağım haşat olmuş amk, pembeleşen soğan gibi yanmış gitmiş ayçiçeği yağının içinde.. beni bir ağlama tuttu anlatamam.. taksiye bindim acile gittim, 40 dakka da orada bekledim, parmak da küçük naylon poşetin içinde..

  sonuç olarak, tabii ki de dikmediler parmağı amk, şuan ' a ' harfine basarken zorluk çekiyorum, büyük ihtimalle de kantır falan oynarken eğilemiycem amk..

  he bu arada bıçağı da ceza olarak patatesin içine saplayıp duvara astım, çeksin cezasını amına koduğum..

  okursanız okuyun okumazsanız sizin de amk, üzgünüm zaten..
  3 -3 ... birkucuksusamcik
 2. 2.
  gözyaşlarım klavyeye aktı. ağladım...
  4 ... ing ogretmeni secili ariyorum