bugün

görsel

AKP'li bir vatandaşın evinde ne zaman çektiği bilinmeyen video, izleyenleri şaşırttı. Boynuna soğan asan ve bir elinde ekmek bir elinde soğan tutan vatandaş , "Gerekirse soğan ekmek yeriz, yine de Erdoğan'dan vazgeçmeyiz." dedi.

https://www.odatv4.com/gu...an-dan-vazgecmeyiz-275236
ak partili geçmişte cuhape dönemi acılarını iyi bilen % 100 dava adamı sözlerdir.
bu embesilleri gene piyasaya sürdüler .
sefalet , cahillik , geri zekalılık , köylülük
bazılarının kimliği olmuş .
şimdi bunun oyu ile benim oyum bir mi?
arsenik oranı , normalden 27 kat fazla suyu
" şifalı " diye ısrarla içen çok bilmiş " rizelu "
vatandaşlarımız .

görsel
cehalet ısrarı , sefalet merakı , kollektif
mazohizm , kurumlaşmış köylülük ......
tabii bu heriflerin yaptığı her şey yapılırken
dağılıyor .
Soğan kaç para haberin var mı sefil yandaş?
Soğan mı? Çan asması gerekmiyor muydu?
Sen soğan ekmek yerken adamlar kuzu çevirecek ama.
vazgeçmezse o ekmeğin arasına soğan da koyamayacak yazık lan kimin çocuğuysa.
ülkesinin bölünmesini istemeyen kk nun özerklik vereceğiz söünden rahatsız olan cb seçiminde tek seçeneğin rte olduğunu idrak eden müslüman birey beyanıdır.
Bana mi oyle geliyor bilmiyorum soganlar adamin boynunda billur gibi durmus. Swh.
görsel

soğanı küçümsememek lazım. kilosu 20 tl ye yakın.
"gerekirse tezek yakarız" diyen tayfa. bunlara bankamatikten 200 tl eksik yatsa sövmedikleri kimse kalmaz.
Arsenikli su haberine yorumum: birisi vatandaş zorlanmadan arsenikli su içebilsin diye hayrat çeşmesi yaptırmış.

Bir miktar “seri katil” gözüyle baksam da, allah hayrını kabul etsin tabii..
Nefes alıp, rutin işlerini yapmasına yetecek kadar nöronla konuşunca böyle oluyor. Bu avelleri niye öne çıkarıyorsunuz ki? zengin olsa soğan cücüğü yiyecek, yoksulluğunu sorgulamayı düşünmeyen vasıfsız beşerleri öne çıkarıp ASAP bozmayın lütfen.
Akp kazanırsa o soğan ve ekmeği de bulamayacaksın.
Aynen öyle kardeşim ama ben mangalın yanında soğan ekmek tercih ediyorum zeytinyağlı salata da olmalı.
(bkz: Ben gerizekalıyım demenin değişik yolları)
Sabit bir fikir, bir burgudur. Her yıl daha derine iner. Ondan ilk yılda kurtulmak istenirse, saçlarımızın çekilmesi gerekir; ikinci yılda derimiz yırtılmalı, üçüncü yılda kemiklerimiz kırılmalı, dördüncü yılda kafatasımız yarılmalıdır. Victor Hugo - Deniz işçileri.
Patates soğan nası koydu erdoğan? Asdf
ülkenin batıya, pkk'ya peşkeş çekilmesine göz yumarız yine de kılıçdardan vazgeçmeyiz diyen kitlenin garibine giden ifade.