bugün

bugün ana haber bültenlerinden öğrendiğimiz durumdur.
ilginçtir, zaten bir gün herkes müslüman olacaktır.
yabancı sanatçı özentisi yurdum ateistlerine örnek bir davranış olacak şekil de, müslüman olmuş kişi.
(bkz: i wanna hug you)
(bkz: selamun aleykum motherfuckers)
kaliteli bir şekilde yaptığı müziği ile zaten takdir imi kazanan dünyaca ünlü rap yıldızı.şimdide müslümanlığı seçmiş güzel olmuş.ABD'li siyahi Müslüman liderlerden 'Vaiz Farrakhan'ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rap'çi islam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katılmış ve islam dinine geçtiğini açıklamış.
(bkz: chp nin snoop dogg açılımı)
(bkz: saadet partisi nin snoop dogg açılımı)

şaka bir yana abd de herkesin tanıdığı ve rap in kralı kabul edilen birinin müslüman olması islamın tanıtımı için güzel bir gelişmedir.
michael jackson ile beraber sohbete gidip cemaatlere para yardimi yapmasiyla sonuclanabilecek olaydir.

yalniz bizim cemaatler laubaliligi sevmez, sohbette adam gibi oturmazsa zilgiti aninda yer. artik onun uzerine rap mi yapar yoksa geri kiliseye mi doner bilinmez.

(bkz: yo yo wassup mumin bro)
tuğçe kazaz'ın hristiyan olması gibi gayet doğal bir durumdur. din sonuçta kişisel bir olgudur. burda bizi geren ne anlamadım.

sünnet olayından haberi vardır elbet. sonradan yok olmayacam falan derse bir de.
pek de farketmeyecek olay. bu adam gangsta rapçiydi bildiğime göre. müslümanlık hoş, günahlara devam. en azında tövbe edebilme gibi bir şansı olacak.
- hocam af buyur bi günah işledik..
+ evladım kaçıncı defa söylüyorum bizde usül böyle değil.. tövbe edecen kadir'de..
- nigga watchu talkinbout?
+ öff.. tamam söyle ne bok yedin?
- uyuşturucu parası için adam harcadım yine.. 5 kişi bu sefer..
+ yuh..
- bi de fuhuş felan yaptırdım onlar fiks ama.. iyi sermaye oldu bu hafta.. zekatı nereye veriyorum, bırakayım mı şurdan..
+ hadi çocuğum hadi iner misin minareden artık..
- baba bare ezanı okusaydık beraber kilise korosu gibi..
+ lan küfrettirme adamı in aşağı öyle şey mi olurm.. lan versene mikrofonumu..
- when the lord's in da crib ma, drop it like it's hoooot drop it like it's hooot dro..
+ hay ben senin.. güzel de flow atıyor deyyus..
- here's ma man hasan..
+ şımarma..
(bkz: snoop dogg ın sünnet olması)
(bkz: snoop dogg icin alternatif musluman isimleri)
ulan o bu degilde simdi bu adam musluman oldu diye isledigi diger gunahlar silinecek bildigime gore. yanarim da buna yanarim. ah ulan snoop yemedigin halt kalmasin kliplerde fifti sentle ciplak karilar kizlari oynat o kadar partiler falan. simdi de ben musluman oldum. tabi adam aldi alacagini dunyadan doyurdu nefsi. simdi de obur tarafa oynuyor. gavur degil mi isini biliyor arkadas. neyse daha fazla sacmaladan susayim. hayirli ugurlu olsun dunyaya. sevindim lan aksam aksam*.
kendini ilgilendirir/ilgilendirmelidir.
(bkz: snoop it)
gangasta rapper snoop dog un müslüman olmasına şaşırmamalı. bir başka örnek için kimbo.
müslüman olduğu iddiası büyük ihtimalle doğru olan şahıs.

http://www.guardian.co.uk...2/snoop-dogg-nation-islam
elhamdulillah, kardeşimizdir artık, bu dünya da yalnız degildir artık.
doğru yolu bulmuştur kendileri umreyi gitmesini dört gözle bekliyorum saygılar.
snooop dogg bile müslüman oldu; siz daha olamadınız gibi deyimleri hayatımıza sokacak olay.
(bkz: irtica)
snoop dogg'un katilim gosterdigi organizasyon "nation of islam", dogru duzgun bir islamiyet yasamiyorlar, bu durumda snoop dogg'un ne derecede musluman oldugu tartisilir. nation of islam su gunlerde, sunni islam'a dogru bir kayis gosteriyor olsa da, liderleri farrakhan halen beyaz irki dusman olarak goruyor. beyaz irkin henuz gelismedigini, dunya icin tehlikeli oldugunu soyluyor. ondan da onemlisi, "benim yolunu takip ettigim tanri, beyaz insanlara bu dunyanin kokarcasi dememi emrediyor" diye bir beyanati var. nation of islam cuma namazlarini falan kiliyor ama boyle ufak tefek sapkinliklarida inanilacak boyutta degil. malcolm x'den bir sey ogrenmemis gibiler.
(bkz: 50 cent in müslüman olması)
hacı dogg, el snoop benzeri lakap ve isimlere alışmasını gerektirecek hadise. yaşam tarzına bakınca tövbe zamanı gelmişti demeden de edemiyor insan.
(bkz: oh jesus)
cigaralığı besmele ile saracağı kesindir.
http://www.bbc.co.uk/blogs/aceandvis/snoop_dogg.jpg