bugün

trump'ın ileri derecede mal ve gavat olduğunu gösteren video.
kimse kusura bakmasın.

Ne gavat adammış bu ahha itimat ediyorlar bir de.
Az bile demiş.
rte ye rizeli dediği için ceza alan adam bu videoyu izlesin intihar eder.
Bu lafları yedikten sonra amerikan başkanlığını götüne sok. Düşünce özgürlüğüymüş. Ben amerikan başkanı olsam ertesi gün snoop dog aşırı uyuşturucudan öldü diye haber çıkardı.

Eksileyen mal için biraz beyin çalıştırıcı edit: bi başkan ülkeyi yarrak gibi yönetiyor olabilir. Bunu eleştirebilirsin ama çıkıp canlı yayında yok senin eski karını sikmek istiyorum falan diyemezsin, bu düşünce özgürlüğü falan değil aq.
itin götüne sokma tabiri bu olsa gerek.

ancak elbette şu var, bu başkan olmadan önce çekilmiş olmalı, çünkü konuşmalardan bu anlaşılıyor. halkına sizden biriyim mesajı vermek için bence borazanına üflemiş.
Ayni seyin yuzde 5 ini biz burda yapsak suan silivrideydik.
herif trump taklidi yapan bir eleman olay bundan ibaret.
bunlar tabii daha cok tasak makara ama yine de garip geliyor bize. late night showlarda da hep tasak geciyorlar, ve sacmaliklarini mizahla elestiriyorlar. turkiye de de iste levent kirca vardi, hey gidi. cuma aksami beklerdik baslasin da izleyelim diye. simdi rte ye sacini ters taramis desen evine kagit gelir davalik oldun diye. taraf degisene kadar gotunu sikerler.

bizim ulkede basarisiz adama basarisizsin demek suc, hirsiza hirsizsin demek suc. bunlari anca oveceksin, onlar da sana para banyosu yaptiracak.
Seattle soğuktur şimdi.
Snoop konuşur trump yapar.
ifâde ozgurlugunun zirvesi mk.
Fox river soğuktur şimdi.
Doğu yakası bir numara. iyi dedin gral.
Halkın temsilcisi olan bir siyasi lidere belden aşağı vurmaya çalışan siyah yaratık. Bu lafı haklı çıkarırsanız size ve sevdiklerinize de söyler. At kafası ya...
içinde gezdirmiş.
her türlü eleştiriye göğüs gererek diyorum ki demokrasi budur.
adam kendisini yönetmekle görevlendirilmiş;
(buraya dikkat et görevlendirilmiş yani bir üstünlük vasfı olarak oraya gelmemiş, görevli olarak oraya gelmiş ve maaşını da snop tan alıyor.)

; den devam. görevlendirilmiş birine çıkmış saydırmış. görevli de dinlemiş.
herhangi bir ceza verdirmeye kalkmamış.
snobu sadece nezaketsizliği yüzünden eleştirim. gerisi normal.

trump a gelince adam gözümde bir kez daha büyüdü. yeminle bak.
hem seçmene yani patrona saygı duymuş hem de olması gerektiği gibi sineye çekici olmuş.

yönetici olmak budur.
edebali ye yakıştırılan, devlet yöneticilerine söylediği sözler var ya tam da ona uygun davranmış.
abdyi tanıyanların şaşırmadığı laflardır.
ve evet, düşünce özgürlüğüdür.
israyıllll dolüüü diyip suratına sumsuğu koymasını bekledim video boyunca ama işte biz uçuyoruz ameriga bizi gıskanıyor.
gerçek düşünce özgürlüğü bu değil.

işte bu yüzden co baydın diyoruz.
Bu video Trump baskan olmadan önce yapılmış yani başkana laf sokma yok , adayına laf sokma var,
ikincisi zaten programın adı comedy of Trump yani adamin üzerinden espri yapmaları gerekiyor, biraz roast me tarzı yapılan komedyenlerin birbirine laf sokma oyunlarına benziyor,

Kendisi boyle bir program yapıp birde üstüne dava açsa bana hakaret etti diye, degil başkanlığı muhtarlık bile kazanamazdı. Adam resmen milletin gazını almış, rahatça seveceksiniz özgürlüğünuze dokunmayacagim demiş, kampanya işe de yaramış ki kazanmış adam.
sarı kafanın gerçekten cesur olduğunu gösteren videodur. bu snoop dogg u yolda görsem yolumu değiştiririm amk hapçı müptezelin teki. bu adam kalkmış bununda katılacağını bildiği programa katılmış..