1. 1.
  Sneijder Galatasaray'a geri dönüyor.

  Galatasaray'da Hasan Şaş'ın istifasının ardından boşalan yardımcı antrenörlük görevine sarı kırmızılıların eski yıldızı Wesley Sneijder'in getirileceği iddia edildi.

  Galatasaray'ın yardımcı antrenörlüğü için sürpriz bir isim gündeme geldi. Hollanda basını sarı kırmızılıların yeni yardımcı antrenörünün Wesley Sneijder olacağını yazdı.

  RTL Nieuws'in haberine göre Wesley Sneijder, daha önce forma giydiği takımlardan birisinde antrenörlük hayatına başlamaya hazırlık yaptığı iddia edildi.Sneijder, futbola antrenör olarak devam etmek istediğini söylemiş hatta Hollanda'dan teklif de almıştı.

  Philip Cocu'nun yerine PSV'nin başına geçen Marc van Bommel'in teknik ekibine davet ettiği Sneijder, geçen sezon aldığı bu teklifi 'dinlenmek istiyorum' diyerek geri çevirmişti. Ancak Hollandalı yıldızın bir yıllık dinlenme süresinin dolduğu ve göreve hazır olduğu belirtildi.

  kaynak: https://www.mynet.com/sne...net&webPushId=NDgxODg=
  -2 ... kahraman zorbey
 2. 2.
  futbolu bırakalı 1 sene olmamış . mantıklı adam 1-2 sene dinlenip sonra antrenör kurslarına gider ardından belki ülkelerde gözlemcilik oyuncu izler kendisine bilgi katar haberin maalesef bi değeri yok.
  ... yaso3597
 3. 3.
  Türkiye hayatı yatlı yatarak para kazanacak oh bizim kulüpler tam enayi. Evet.
  1 -2 ... oytunkaran
 4. 4.
  Galatasaray yardımcı antrenörlerde götün göbeğin salınmasına azami dikkat eder. Wesley bu duruma çoktan alıştı. Bence yapar bu işi.
  ... yani herhalde sanirim galiba