bugün

başıma gelen olaydır.
Kredi çekmek için iş bankasına gittim. Gerekli evrakları verdim ancak bana kredi vermeyeceklerini söylediler. Tamam deyip bankadan çıktım. Yolda ilerliyordum ki sms geldi. Iş bankası atmıştı sms i. Cazip faiz oranlarıyla, 30 bin tl ye kadar kredi verelim. Şubelerimize bekliyoruz gibi bir sms ti. Iş bankası yla mesajlaşamayacağım için tekrar şubeye gittim. Görevli sms i genel merkezin attığını, kendilerinin bilgisinin olmadığını belirtti. Genel merkez, sanki benim bilgilerimi bilmiyormuş gibi, görevli laf kalabalığı yaptı. Genel merkezi aradım oyun mu oynuyoruz diye, bıdı bıdı filan, sizi begüm hanıma yönlendiriyorum, begüm hanım ahsen hanıma, ahsen hanım gülçin hanıma derken krediyi almaktan vazgeçmemle olay çözüldü.
başıma gelmiş durum.
alt tarafı aylık ödemesi 60 kusür lira olan 24 ay ödemeli 1000 lira talebim reddedildi.
adına 1000 TL kredi bile çıkartamayan bir işsizsin demek ki. iş yok güç yok dolan ortada maymun gibi.
kredi başvurusundaki soruları değerlendirenler "robot"lar olduğundan baraj soru geçilememiştir.