bugün

o telefon ağzına sokulası erkektir.

edit: imla
içinde bulunduğu uçak düşen erkektir. ayrıca kontörü yok sms paketi vardır.
bir modelini çorumda gördüğüm kişi denemeyin gençler sonuç hüsran.
evlenme teklifi kabul edilmeyecek erkektir. sms ile evlenme teklifi mi yapılırmış mms dururken. seni gidi pinti seni.
Her evlenme teklifi özel ve güzel olmalıdır. Sevigilinin gözlerinin içine bakarak benim karım olurmusun benimle evlenirmisin demek daha güzeldir.
red edilmesi muhtemel bir er kişidir.
öküzlükte level atlamış erkektir.
Dikkate alınmaması gereken tekliftir.
skype ile gerdeğe girecek facebook'ta ilişki durumunu ''ilişkisi yok'' diye değiştirerek de boşanacaktır.
cevap gelmeyince tekrar aynı mesajı atan daha sonra da '''neyse sen meşgulsün galiba ben yatıyorum kib bye'' yazan erkektir.
facebook da duvarına cevabı iletmek gereken kişidir..ibret alsın..
sms ile reddedilecek erkektir. aslanım benim.
Bir bok olmayacağı belli olan erkektir.
devamında illa ki bir atraksiyon olması gerken durumdur. Aksi halde hayır cevabı alacağı muhtemeldir.
-bnmle evlenr msn aysucan?
+ama, ama biz daha küçük dğl myz topaçcan.
benim gibi hiç evlenme teklifi dahi etmeden evlenen erkeğe nazaran yine hallice erkektir.
(bkz: beterin beteri var)
evlenince eşi ile evin içinde telefonla konusacak hatta onu geçtim eşi ile telefon birlikteliği yapacak erkektir. psikoloğa görünmelidir.
Odun erkeğin önde gidenidir.
gülüp geçilecek, komik, gereksiz erkektir.
cevap olarak 'eveeeeeeeet * * * ' 'hayır demem lazım kusura bakma. seni seviyorum ama üzülmeni istemem .s' cinsi mesajalr alacak erkektir.
ben bi odunla evlenemem kusura bakma öküzsün cevabını alır.
o telefon iphone'sa hatun kabul eder.
'uff snne be slk' cevabını hak etmiş erkektir.
-ayça kontörüm yok yavrum o yüzden sms ile soruyorum benimle evlenir misin
cevabın evetse yarım saat içinde haber ver ona göre son paramla bilet alıp yanına gelecem...
he de geç.