1. 1.
  (bkz: clark ı karaköy e gönderelim kampanyası)
  (bkz: hepimiz clark ız)
  2 ... thelastturc
 2. 2.
  bakirligini evlenecegi kadına saklama isteginden kaynaklanır.saygı duymak gerekir.
  2 ... syme
 3. 3.
  dizinin hedef kitlesindeki 14-15 yasindaki hatunlarin gozunde klark'in ulasilabilirligine zarar vermemek icin olsa gerek.
  1 ... seckin
 4. 4.
  (bkz: lana lang)
  1 ... double cross
 5. 5.
  ne de olsa süperman, olaya girince ayarı kaybederse, aşırı performansı hatunun bünyesinin kaldıramayarak ölebileceği korkusundan pek yanaşmamaktadır bu olaylara.
  ... never neverland
 6. 6.
  kripton insanının ergenlik dönemi bizim yaşımızla 40'a denk geldiği içindir. yani bize göre adam ama aslında clark daha çoçuk. daha pipi small yani..
  4 ... minder amiri
 7. 7.
  doğru olmayan bir şeydir zira lana lang ile beraber başlamış bir seks hayatı vardır, bilmeyenlere duyurulur. tabi lana daha sonra lex luthor ile takılmaya başladığı için clark kent' in seks hayatı da orada kalmıştır.
  1 ... bedevix
 8. 8.
  vakit öldürmek için tekrar bölümlerini izlediğimde beni bir hayli germiş seks hayatıdır bu. o taş gibi hatunlara yazıktır, clark'ın ebatlı pazularına günahtır.
  tüm sezon boyunca çocukcağızın en cinsel aktivitesi lana ile ilkokul çocukları misalı öpüşmekti. zannımca bizim görmediğimiz zaman dilimlerinde şu yeraltı mağarasındaki gizli geçidin olduğu yere giderek duvardaki geometrik şekilleri fantazi malzemesi yapıp ağlayarak 31 çekiyordu.

  şahsının bir gurup alemci törkiş amca tarafından önce meyhaneye ardından kerhaneye götürülmek suretiyle alemlere akmasını talep ediyorum.
  smallville de boktan bir dizi zaten lan, izleyip napcaz? açın nip-tuck ı oohh mis gibi, kimin eli kimin cebinde bellisiz.
  1 ... abisesque
 9. 9.
  yedinci sezonda "olmaya" başlamış seks hayatıdır.

  ama tabii ki bu clark'ın "lana!..." diyip öküz gibi bakmasını engellemez.
  -1 ... double cross
 10. 10.
  lana zillisi yüzündendir bunların alayı. önce çocuğun aklını aldı, sonra gitti kel kafalı lex luthor'a verdi. adam soğumuştur tabi bu süreçte kadınlardan. zaten dünyadaki totoşların yarısının totoş olmasının sebebi kadınlar. diğer yarısını da bakkal amca kurcalıyor.
  ... kuru pilav