bugün

her şeye eyvallah deyip biat eden ataerkil toplumu benimseyip kendin ezdiren ve kafasını kuma saklayan tok sessiz sağcı kızdan daha baskın olan kızdır.
Çirkinlikten contayı yakmış ve femen grubuna üye olan bir Feministtir.
Baaarışş hemen şiğmdii!!

Ellerde mor renk barış abinin 10 puan 10 puan 10 puan benzeri pankartı..
Sırt çantası, fuları ve minik göğüslerinden tanıyabilirsiniz.
Di re ne di re ne Ka za na ca ğız!
Bir tartışma esnasında en hararetli bir zamanda sigarasını yakmak için çakmağını çantasında 2 dakika boyunca ararken, bir eli ile öne düşen saçlarını arkaya atarken, bir eli ile sırt çantasının ağzını açık tutmaya çalışıp size kapitalist düzenin acımasızlığından bahsedersek sanki suçlu sizmişsiniz gibi tüm öfkesini size kusar.
Siz ise ideolojisinden çok onu anlamaya çalışarak sabırla onu dinler "ne bağırıyorsun, bana kızıyorsun? Anamı diken rockefeller mi sanıyorsun?" Diyemezsiniz.

O an çakmağınızı çıkarıp sigarasını yakmak için çakmağı ona doğru uzatıp ateşlediğiniz zaman bir an susar göz göze gelirsiniz.

Aaa bu ne incelik?
Ona çok mu yüklendim acaba?
Lanet çakmak da nereye gitti, tam kaybolacak zamanı buldu.
Çakmağı elinden alsam da kendim mi yaksam acaba?
Kızım sakin ol. Genetik zaafını gösterme.
Bir de hafifçe tebessüm ediyor salak şey.
Ooof ya boş ver!
Bu vb onlarca gelgit yaşar o 3-5 saniyede (aslında roman yazılır bu an da) ve sigarasını yakmanıza izin verir.

isterseniz çakmak sizde kalabilir dersiniz.
Yok istemem burada bir yerde falan bahanelerine "çakmağınızı bulana kadar idare edin, bulunca siz de çakmağını bulamayan birine verirsiniz" dersiniz.
Konu başka yerlere evrilir, ideoloji ekseninden çıkar ve slogan başlatan tiz sesli solcu kız bir daha sizinle ideolojik tartışmaya girmez ve hatta konuşmaz, selam vermeye bile çekinir.

Edibüdü: yaşanmıştır.
Gözümde ve maalesef kulağımda canlandı kendisi şu an.
neyse ki altoyuz...
hak hukuk a da let
Memesi küçüktür. Hatta göğsünde çıban çıkmıştır da meme zannetmiştir.
eline mikrofon verilmemesi gereken.
artık susmuştur çünkü sustukça sıra ona gelmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=A1pWUka1G-I

(bkz: müslüman uyuma)*
D i r e n e d i r e n e k a z a n a c a ğ ı z. yoldaşlarına söyleyelim de sustursunlar dedirtir.
(bkz: kokar)
(bkz: Tavşan atlet)
(bkz: tüm onbirinci nesiller birleşin)
Millet poposunu devirip, olumsuz her haltı aval aval seyrederken, o kız, birileri duysun, sana da, bana da hayrı olsun diye gırtlak patlatıyor.
Bir çokları gibi halı motifi izleyemiyor.
Üç maymunu oynamayı da sevmiyor.
Eee geriye ne kaldı, taşın altına elini koymak, işte o da bunu yapıyor, sen anlamazsın!

Edi büdü: ayrıca dtcf kızları candır, onu da demeden geçemiciiim.
(bkz: solcuların heceleyerek slogan atması) gibi gerçekle birleşince gerçeğe yakın bir simulasyon oluşuyor kafada.
Kulağa zararlıdır. Evet.
Uzun parka giyiyordur. Kankalarıyla yatıp kalkıyordur.
solcu değilim ama yeri geldiğinde sesini çıkarmak, hakkını aramak için işi eyleme dökmek güzeldir. zira her şeye susa susa bugünlere geldik.
not : pkk dhkpc tutukluları tahliye edilmelidir diye eylem yapan solcuları kast etmiyorum.
Her ögün patates yemek en sevdigi aktivitelerden biridir.
evlenme saati yaklaşınca sağ görüşlü zengin bir kocaya kapak atmaya çalışacaktır.
kızdır ama sürü halinde saldırı başlatan ülkücü mafyasından daha erkektir şüphesiz.