1. 1.
  şort mayolar çıktıktan sonra slip mayoya olan ilginin yok olmasını kaldıramayan zihniyetin başlattığı kampanya çalışmasıdır. slip mayo tekrar moda olsun kim ak kim kara belli olsun
  (bkz: tüfek icad edildi mertlik bozuldu)
  10 -2 ... wert
 2. 2.
  Bir erkek olarak slip mayolar göz zevkimi bozduğundan gerçekleşmemesini dilediğim kampanyadır. Ayrıca diz altı sörfçü şortunun verdiği karizmayı başka hiçbirşey vermez. *
  2 -1 ... eurasia
 3. 3.
  çıplaklar kampını pek ilgilendirmeyen kampanya.
  4 ... janjan
 4. 4.
  (bkz: olsa da giydim olmasa da giydim)
  2 -2 ... karga
 5. 5.
  yüzme sporuyla uğraşan biri olarak onca yüzücü mayosu üzerine şort mayo almaya son vermek için destekleyeceğim oluşumdur.
  ... disco inferno
 6. 3.
  "sort mayonun altina giyilmeli" ibaresi eklenirse neden olmasin diyerek desteklenebilecek kampanya..
  1 ... glosoli
 7. 4.
  yapılması halinde askılı ve derin göbek dekolteli, arkadan ipli, yandan bağcıklı olan erkek mayolarınında kampanyalarının yapılmasını gerektiren lüzumsuz eylemdir.
  2 ... the kid
 8. 5.
  (bkz: mal beyanında bulunmak)
  5 ... pulp fiction
 9. 6.
  kimin ki kaç inç ? benim ki seninkini döver hadi gel slip giyip kızları korkutalım mantığı , hatta bazı arkadaşlar sliple nasıl çadır dikilir konusunda ustalıklarını artırmışlardır.
  1 ... ruzgarlıbahce
 10. 7.
  yahu hatunların kilolarına selülitlerine bakmadan giydikleri, hatta giymedikleri mayolar,bikiniler,yokiniler,ipkiniler kimseyi rahatsız etmezken, slip mayo niye etsinki düşüncesiyle desteklediğim kampanya. hali hazırda slip değil ama, bokserımsı tarzda olanından da giyiniyorum. suya girince zaten hiç bir ebat belli olmuyor. ufaklıkların çekinmesine gerek yok.
  3 ... karga