bugün

chp'lidir. ahaha şaka lan şaka. herkes giyebilir ama ben tercih etmem. ancaaaaak, tercih edene saygı duyabilmeyi.. falan filan.
damarlarında biraz yumuşaklık geçiyodur, ayrıca polis ablamız büyük çük arıyor beyler.
ne istediği anlaşılmayandır. ben hiç giymedim slip mayo ama tabi giyenede saygı duym ... yok ya düşündümde saygı falan duymayın, çok kötü.
olmaz olsundur.
andrew christian'la tanismis erkektir. yani tasaktan yukari dogru bastirip cukun uyurken ki halini 3 kat falan buyuk gostermenin sirrini cozmustur.

bu arada turk erkegi diye genelleyemeyelim, uludag erkegi diyelim zira burdakilar hep bamya biliyoruz hihi.
babamdır lan. ne amaçlari varmiş meger, her sey slip mayoyla baslamis.
çoğunda çok itici durur.
alman kokenlidir.
bu şekilde seksi olduğunu düşünüp kadınları tahrik edecek ve yatağa atacaktır.
Yoktur.
Çoğunluğu silmeden giyer.
istesem de olmadığım türk erkeğidir.

biraz zor oluyor cidden.
Slip mayoyu genellikle ailesinde veya çevresinde yeterli dini eğitim almayan erkekler giymektedir. Normalde Erkeğin diz kapağı ile göbek arasını göstermeyen şortlar giyilmesi uygundur, bu namahrem bölgelerin görülmesi ya da yapışan tayt türü giysiler giyilmesi hoş değildir, zaten fiziksel olarak erkeğe yapışan dar slip ve tayt tarzı giysiler ileriki aşamalarda kısırlık yapmaktadır.

ayrıca, bir polis bayanın gözünün slip mayo giyen erkeklerde olmasını yadırgadım doğrusu, her ne kadar solcu olsa da, başını başka yöne çevirip bakmamalı, erkeğin ereksiyon halinde olmayan malının ölçüsünü dahi anladığı, o tür ortamlara girmemelidir, göz zinası edepsizliktir karıya kıza yakışan şeyler değildir bunlar.