1. 1.
  son yıllarda samsun sahillerinde rastladığım emekli kesimi. tenleri lastik halini alıncaya dek güneş altında kalırlar. ondan sonra bütün sene karabasan gibi dolaşırlar ortalıkta. beyaz bi de sakalları mevcuttur hatta. göbekleri default zaten onu söylemeye bile gerek yok. bu adamlar kış geldiğinde de halı saha maçlarında ''abi'' kontenjanından yararlanarak bir kaç gencin ayağını kırmakla mükelleftirler. yazın adamı gençliğinden kışınsa oynadığı oyundan soğuturlar. samsundakiler sosyal baskı sebebiyle gençliğe dönüşü bi nebze yaşıyorlar aslında, ama fedon ayarında küpeli dövmeli takılanlar da vardır elbette memleket sahillerinde.
  1 -1 ... isildur
 2. 2.
  bu amcalar göbekli ise önden bakıldığında slipleri gözükmez, cıbıl cıbıl dolaşıyorlardır sanki..
  ... bovary
 3. 3.
  gören kızların miğdesinin bulanacağı amcalar

  (bkz: nuri alço)
  ... tamtome
 4. 4.
  onlar slip kuşağıdır, bakın hele evdeki eski plaj fotolarına kimde şort var alayı slipli.
  ... yat geliyorum
 5. 5.
  aslında bir formatın iki parçasıdır slip mayo ve kir saç. Hafif kaslı ve yaştan ötürü biraz pörsümüş vücut, yaşın verdiği göbek, omuzlarda apoletler, sırtta maymunsal kıllarla desteklenir. Yaz sıcağında 2-3. klometre öteden de gözlemlenebilen amcalardır.
  1 ... dick headed japanese soldier
 6. 6.
  penisleri belli olur, her slip takılan gibi. sahil, plaj ortamında olabilitesi yüksek bir sahne canlanırsa gözleri önünde libidoları ayaklanır, tehlike çanları çalar...
  ... spitneybears
 7. 7.
  slip mayo giyen genç arkadaşlardan farksızdırlar.
  -şiddetle kınıyorum slip mayo giyenleri.
  ... shizofren