1. 1.
  gerçekten gram mantığı olmayan bir davranış. neden insanlar havuzda, denizde slip mayo giyen erkeklere karşı önyargılıdır anlamam. ulan yüzme kostümü slip mayodur; diz altına kadar inen peygamber donu kılıklı çiçekli böcekli şort değildir. vay efendim görüntü kirliliğiymiş, elalemin pipisini görmek zorunda mıyızmış da bilmem ne. sen zannediyor musun şort giyince o pipi yok oluyor? yine aynı yerinde duruyor. bunu da çok iyi biliyorsun ama bilmemezlikten gelince namus kat sayın mı yükseliyor nedir bilemiyorum. hem ben de senin fındık kadar yahut sarkık memelerini görmek istemiyorum belki? ağda yüzünden tavuk kıçına dönmüş kukun midemi bulandırıyor ne malum? ya da eşek götü gibi kalçaların göz estetiğimi bozuyor? ben diyor muyum "bikiniyle denize giren kızlar çok iğrenç, çok kıro"? hayır.

  asıl kıro slip mayonun kötü bir şey olduğunu düşünen siz ve sizin gibi denyolardır. sizin bu aptal takıntılarınız erkeği havuzdan, denizden soğutuyor ve "acaba insanlar ne der" sorusu ile paranoyak ediyor. gerzekler.
  3 -1 ... yozishanko
 2. 2.
  ben giymem,giyenide ayıplamam.istediğini giysin manzarayı bozmasın yeter.
  ... atid
 3. 3.
  Bundan cok degil daha 20 sene once moda olup simdiler de ayip karsilanan, komik bulunan durum. o dize kadar inen sortlar nasil igrenc, estetik disi ve bir boka benzemiyorsa; slip mayo veyahut kisa sort o kadar guzel ve modern gozukuyor. burdan yola cikarak 20, 30 sene oncesi daha modernmisiz diyorum. modernlik sliple mi olacak demeyin, bu dusunce yapisinin bir yansimasidir.
  -1 ... akrepkadini
 4. 4.
  mahalle baskısı ve barnazlık sonucu ortaya çıkmış olaydır.
  edit:imla
  ... jackoceans
 5. 5.
  genelde bu tür şeyler için bayanlar yerine erkeklerin ayıplandığı nadir durumlardan biridir. bayanlar plajlarda açılıp saçılırken kuş kadar bikinilerini bile üçgen modellerle iplilerle daha ufaltırken, erkeklerin tam tersine bir kapanmaya gitmesidir. onlar da giymekte özgürlerdir.
  ... 6parmak