bugün

Slav ırkına sahip olan kızlardır.
avrupa'nın en güzel kızları slavlardan çıkar.
üstelik güzellik ortalaması bu toplumlarda hayli yüksektir. hele ki viking kanı karışmış olanlar ateist adamı secde ettirir.
durumu çok güzel izah eden bir çalışma. sonuna kadar izlemeye deger.

https://m.youtube.com/watch?v=ebP0C2MSwgw&t=2s
katılıyorum galya isimli bir sevgilim olmuştu ikimizde profesyonel sporcuyduk çokta mutluyduk fakat farklı liglerde oynamak sürekli ayrılmak bizi çok yıpratmıştı. haliyle ayrıldık tabi ama hala düşünüyorum harbiden nasıl olduda biz neredeyse bir yıl birlikte olduk onun kadar mükemmel bir kadın ve savruk ben.

hayat çok garip kuşlar falan.
Rus güzelliği, ile batı zekasının birleşimi bir ırktır.

Bizim kızların orta asya dan geldiği apaçık ortada.
Çek, bulgar, macar ya da makedon olabilirler.

Ülkemizde Trakya bölgesinde çoğunlukta olmak üzere slav kökenli insanların sayısı azımsanmayacak kadar çok.

Sarışın, renkli gözlü, burunları genellikle güzel olan ve uzun boylu kızlardır.

Aslen slav kökenli olmama rağmen boyum kısa, bende bunu anlamlandıramıyorum. Anneannem tam slav, benim fenotipime de bu vaziyet boyum hariç yansımış durumda. Diyecek bir şey bulamıyorum...
rus kızların cırnağı bile olamazlar

çoğu kasıntılıktan ne yapacağını bilmez

rus candır gerisi heyecandır

kezban konusuna girmeye gerek yoktir.
slavic babes.

eksi verdin de bu benim terimim değil,10 seneden fazla oldu, şibumi yi okuduğumda her sayfada tekrar ederdi. Bir de natasha. bize özgü bir isimlendirme sanırdım ama kahraman orada rus/slav kızlarına hep natasha ya da slavic babes diyordu.
(bkz: adidas three stripes)
iskandinav kızlarının bir tık altıdırlar.
Bu gece veya en geç yarın gece yanımda olacak olanlardır. Antalya'da tanıştık hatun hala ı want to you diyor.
Sırp , rus , ukraynalı , öğrenci , çalışan, mühendis , doktor fark etmiyor. Benimle tatile gel de eğer ciddi anlamda lüksü yaşatabiliyorsanız ( burası önemli bak , fakir , ezik , baba paralı böceklik değil , özgürce ve sınırsızca bir lüks ) gayet geliyorlar . Sonrası çat çat . Türk kızları da anca eskortluğa kafa yorsun amk .
Slav motion izlenmesi gereken kızlardır.
Vajinaları pembedir.
Hotel sinemasına konu olmuşlardır. Evet.
görsel

adidas three stripes akımının sancaktar ırkıdır bu slavlar. kızı erkeği aynı bok.

edit:ama sağdaki iyimiş.
Elf kavmi mensupları, insan ayırmamak lazım ama güzellik ve tatlılıkta Master degree sahibeleri.
onlar insansa ben dağda yaşayan bir ayıyım. saygı ve sevgilerimi sunuyorum kendilerine.
sabahtan aksama kadar vodka icmekten suratlari kizarmis slav erkeklerinden artik bikmis kadinlardir.
https://img-s1.onedio.com...c2214f270eaccf3f4fd33.jpg
Güzel kızlardır fakat kendilerine yazık ediyorlardır, zira slav erkekleri güzel değillerdir.
Bize düşseler de ağızlarının paylarını versek.*
Gittiğim partilerin hepsine gelen slovak kız grubu var sağolsun benimle ilgileniyorlar. Çok iyi insanlardır. Hatta sızmışım sabaha kadar başımda bekledi birisi.
Cennetteki Huri kızlar dir.

Evet.
sarı saçlı mavi gözlü türk erkeklerinin gelin igorların tecavüz ettiği ağzını açana kadar melek sanılan fakat o mükemmel dillerini ağızlarının içine sokup susmaları için yarım asır yalvarmanız gereken hoş alımlı terbiyeli hanımefendilerdir.
Başlığa girerken abartmıyorum

-ov ov ovvv ovvv

Diye girdim.

Aşık olunası kızlar.