bugün

isveç çıkışlı olmasına rağmen finlandiyalı melodic death metal grupları tarzında müzik yapan sağlam bir grup. finlandiyalı olsalardı çok daha sağlam diyebilirdim.
Windows Mobile ve Symbian tabanlı cep telefonları için web tarayıcısıdır. sunucu tabanlı olduğundan oldukça hızlıdır. symbian 60 telefona sahip olup da flash tabanlı siteleri görüntüleyemeyenler için alternatiftir.
Timeless Departure albümlerini yere göğe sığdıramadığım ama yeni albümleri Esoterice ısınamadığım melodic death metal grubu. isveçli bir grup olmalarına rağmen bildiğin finlandiya müziği yaparlar. klavyeler bolca kullanılır. son albümlerinde progressive öğeler daha fazla kullanılmıştır.
n81 ile nette video izleyebilmemi kolaylaştıran tarayıcı.
(bkz: man in the middle)

güvenlilik gerektiren işlemlerin bu tarayıcı üzerinden yapılmasını önermiyorum.
Lostun 3 sezonunu sayesinde izledigim tarayıcıdır.Flash eklentisi vardır,youtube gibi yasaklanmıs siteleri acabilir; marifetlidir işte...
1 temmuz 2010'dan itibaren türkiye'de kullanılamayan mobil web tarayıcı. gerçi sadece türkiye'ye özel bir durum değil bu. "Skyfire 1.X will no longer be supported outside of North America and Western Europe effective July 1st, 2010." şeklinde bir açıklamaları var. (tamamı: http://www.skyfire.com/focus-geography-and-skyfire-1-0/)
iphone, android vs gibi gelişmiş telefonlarda cepten flash sitelere girmeyi sağlayan program.
indirip kurdum.
internete bağlanmıyor.
güncel Önemli Başlıklar