bugün

geçmiş olsun. gerekli kişilere ulaşılması için başlığı güncel tutalım.
Gerçekten amacına ulaşmasına yardımcı olmak için özellikle sözlüğün yoğun olduğu saatlerde başlığı güncel tutunuz.
Uplamak için.
cok gec kalinmis kalp ve ciger diger organlarin yeri degisip deforme olmus.
eski pozistonuna getirmek bir ton sikinti yaratir.
Up up up.
Bir ameliyat yardımı. Rabbim şifalar versin Uplayalım.
Bir yardım kampanyasıdır. 350 bin lira çok fazlaymış. yardım etmek şart. Herkesin başına gelebilir çünkü.
Geçmiş olsun. Umarım para toplanır.

Up up up.
Gerekli kurum ve kuruluşlara da başvurarak yardım istenmesi geken ameliyat yardım kampanyasıdır..
Sözü edilen meblağ çok yüksek bir meblağdır. iyi niyetli kişisel yardımlarla kolayca toplanamayacağı açıktır.

Geçmişler olsun, şifalar olsun kardeşimize!
30 derecelik skolyozum var. Sırtımda bir saniye bile dinmeyen ciddi ağrılarla yaşıyorum yıllardır. Skolyoz ciddi ve çok acı veren bir rahatsızlıktır. Allah yardımcısı olsun.
Ekşi sözlükte açmanızı öneririm başlık. Burada toplanmaz o para.
(bkz: Şovmenliğe hayır)

(bkz: Uludağ forum)
Acil şifa temennilerimle, geçmiş olsun.
Allah şifa versin en kısa zamanda.
Umarım gereken desteği görürsün hocam, bizim eski inci sözlük tayfası görse çok faydana dokunurdu ama şimdi sanmıyorum. Twitterda da gündem edilsin bu, orayı da kullanın.
Ekşide paylaştınız mı?
Geçmiş olsun. Hedeflenen olur inşallah.
Hem başlık yukarıda dursun, hem de üç-beş bir şeyler karalayayım diye geldim.

ya şey deniyor, uzun süre ayakta durmak ya da yürümek ağrı yapabiliyormuş skolyozda belirti olarak.

bedenimde bir eğrilik yok gerçi, kemik gelişimim de tamamlanmak üzere diye düşünüyorum, 20. yaşımın başlarındayım.

ama yok, o sırtta ufak bir ağrı oluyor illa.

şu başlık sadece ihtiyaç sahibine yardım toplanmasını değil, bu belirtilerle karşılaşanları da bilinçlendirdi, en azından beni...

acil şifalar diliyorum, yardım tabi ki etmek isterdim ama malum öğrencilik hayatı, evde mızrakla fare avlıyoruz.
yukarıda kalsın, yaptığım nadir iyi şeylerden biri şu an bu maalesef.

iyi kalpliyim de karakterim kötü, gerçi o da nasıl oluyorsa.

sonuç olarak hayrına yukarıda kalsın işte.
up up up.
Rez. Yarın atıcam.
Geçmiş olsun. Allah şifalarını eksik etmesin. Rabbim yardımcısı olsun.
Ulan konu kari kiz meselesi veya am derdi olsaydi su baslik zibilyon tane yerde acilmisti... Yok mu ekside yazar olan bir suser ?
haydi destek.
Up up up.
güncel Önemli Başlıklar