bugün

soba borusu gibi olan jean yerine aranan jean belki burada vardır:
https://www2.hm.com/conte...roduct/hm-plus/jeans.html
(bkz: Yabışmalı pantolon)
Giymesi dert, çıkarması dert, verdiği yorgunluk ve rahatsızlık ayrı dert.

Ayrıca ben 40küsür yaşımda kadınım bunları giymek istemiyorum. Tarzıma uygun Jean bulmakta zorlanıyorum.
Kilolu falan değilim 49 kiloyum.
yakıştığını zannedenler giyiyor zaten, kimseye yakışmadığını anlatamıyoruz.

kaldı ki onun içine skinny falan nasıl sığdırıyorsun amk, insanın karnı ağrır 2 saat giyse.
Yakışmayan giymemeli ama gönlümüzü yerinden çalan pantolondur kendisi.
rahattır efendim. işe gidiyorum şimdi, keten giysem kırışacak, yağmur da var ne yapayım diye düşünmeden otomatik hareketlerle elime alıyorum, fırt geçiriyorum ve koşuyorum.

bu meretin altına her ayakkabı da oluyor.

mikemmel.
soyması zor. bazen dize kadar indirip kıza arkadan çalışıveriyorum.
Özellikle kışın giyildiğinde, kaşındıran, iz yaratan, ıslandı mı kurumayan soğuktan dondurabilen pantolon çeşidi.
Yazdan kalma alışkanlıkla kullanılmamalı yani.
düzgün bacaklı bir erkek için güzel bir tişört ve deri ceket ile iyi kombin yapılabilecek kot pantolondur.
Hem kilolu hem de fazlaca zayıf olanlara yakıştırmadığım yeni nesil moda trendi. yüksek belli olanları yazın renkli creepers ayakkabı ve crop top'la kombinlenirse gayet hoş bir görüntü ortaya çıkması muhtemel.
1 metreden fazla bacak isteyen,giymesi kadar çıkarmasının da zor olduğu, her mevsimin vazgeçilmez jean türüdür.
çubuk kraker gibi bacaklara veya bidonu andıran göte sahip kızlarımızın tercih etmemesi gereken kıyafet.
super bir giysi turu.
düzgün bacak ve kalçalı değilseniz lütfen denemeyiniz *
kocaman totoşu olanların bile giymeye çalıştıkları son zamanlar göz zevkini bozan durum.
erkeklerin kaçarak uzak durması gereken, önceden yadırgadığım ama artık sıklıkla giydiğim kot stili. aslında kottan çok taytı andırmaktadır kendisi. ince uzun bacaklarda güzeldir, güzel...
(bkz: kot tayt)
bazı bünyelerde abartılmadığı takdirde hoş duran giyim tarzı.
kıçı yere yakın kızlarımız giymemelidir, çok yerden bitme duruyor skinny jean uzun bacaklı kızlara yakışır.
got kismi oldukca kucuktur, yani bu kotu giyiyorsaniz kemer bile olsa oturmamaniz icab eder.
bilekleri kalın olanların asla tercih etmemesi gerekir. bir de kilolu bayanların, hani şu spor yapmayan, ha bire ne bulsa yiyen ve ben kilolarımla barışığım yalanı atan şişmanların.

http://www.williamrast.co...s/Images/R5034CD024-1.JPG
giyildiginde en baba playboy'u bile yitik emo'ya cevirecek kot pantolondur. erkekler uzak dursun.
aussie'lerin kiz erkek demeden, ayaklarina giydikleri parmak arasi terliklerle tamamladiklari kot cesidi. sayet ben giymem, evet bu kot zayif kizlara yakisiyor tamam peki erkeklerde nasil? zayif, beyaz tenli, sarisin erkeklere de guzel gidiyor, ama bize gitmez baba, bir kere bu kotu giyip altlarina da parmak arasi ceken adamlar 7/24 pedikurdeler, bizse haftasonlari mutemadiyen 6 dedin mi, futbol oynayan, plaja giden paso kisa bol pantolon takilan esmer adamlariz, dogamiza ters.
(bkz: skinny bitch)
bedene tamamen oturan, 80'li yılların gözdesi, madonna'yla özdeşleşmiş kot pantolon türü.