bugün

Son zamanlarda herkesin bu boktan giymesinden mütevellit az önce jean alırken bi denemek istediğim ve karşı karşıya kaldığım gerçek.

Hayır arkadaşlar; burada junior alkolik'in boy ölçülerine atıfta bulunmuyorum. Zira kıymetlimin böyle ortamlarda tartışma konusu olmasını istemem. Fakat gerçek bir bamya taşımayan her erkek o pantolonun içerisinde kesinlikle rahat edemez. Olmaz olsun öyle moda.
Skinny jeans denen tipi icat edeni esekler ziksin.
sağa veya sola yatırmak şarttır maalesef.
(bkz: kaptan solda iyi mi)
Küçük sikli erkeklerin bilmedikleri ve o yüzden giymeye devam ederek önemsemedikleri gerçek.
Bir kere denedim bunu, biraz daha zorlasam resmen baba olamayacaktım. Baktım kaput kapanmıyor, ön takımlar hep dışarıda. Hadi sikerler skinnysini deyip bıraktım.

Bunu giyip, içine sığabilen net küçük penislidir.
alkolik oldum un çükü mü varmış lan?
(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
Güldürürken düşündürmeyen sadece güldüren tespit.
anlatmak istediği şeyi kafalarda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde anlatan başlık.
El s2 ile pantolondan tespit yapan insan derdi.

Sizin pandüller genişse sıkıntı yok aybalam.
muhtemelen et penise sahip kişilerin yaşayacağı sorundur. buda yüzde 15 lik bir dilimi kapsar. yani bunun bamya ile falan alakası yoktur.
Bura çok bozdu.
Çok..
sığsa da orada olduğu belli olması durumudur.

erkekler de kadınlar gibi gösterme meraklısı olsa bu konuyu problem etmez, ancak görünen o ki erkekler bir tık daha iffetliler bu konuda.

benim daha çok götüm sığmıyor lan, var bende bi ibnelik de du bakalım...
bulge için üretilmiş kot çeşididir.

dikkat edin gözler hep orda.
bamyacıların bilmedikleri bir gerçek.
bunu giyen ya bamyadır ya da baba olmamayı göze almıştır.
Testislere de zararı büyüktür. ileride çocuk sahibi isteyenlerin giymemesi gerekir.
Skinny giyen erkek toptur zaten.

Şahsen benimki patlıcan gibi kalın, çok kötü görüntü oluşturur.
bamyalıların bilmedikleri bir gerçek.
bunu giyip içine sığabilen erkeğin özel hayatı çok kötüdür amk. ibneliğe de ekstra meyillidir.

Ayrıca bunu giyenin çocuğu olmaz beyler.