bugün

hemen hemen herkesin bildiği bir şeydir. Dua okunduktan sonra, ortada siğil diye bir şey kalmaz. Siğil sıkıntısı çekenlere duyurulur.
kesinlikle doğrudur.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
doğru önermedir. bir de çalı dibi ile yakıldığında da bir daha siğil çıkmaz. duasıda tesirlidir.
Dalgaya alinmamasi gereken bir mevzu. Igrenc fekat bir donem boyle bi problemim vardi. Doktor moktor yeniden yeniden baslardi gectikce. Sonunda ellerimi tamamen kapladi ve yayilmasini durduramaz hale geldim. Sabah uyandikca baska baska yerlerde yeni sigiller goruyordum. Felaket yani. Sonra Dua okutuldu bir tanidigi. Bir hafta icinde hepsi gecti ve uzerleri kapandi cildim iylesti. O gun bu gun bi daha da cikmadi.
işe yaramadığı su götürmez bir gerçektir. Defalarca denenmiş defalarca sonuç alınamamıştır.
inanana doğrudur, inanmayana yalandır.
benim doğrum ise bitkisel çözümdür, incir ağacı yaprağından çıkan süttür.
wartner adlı ilaç ile dondurularak yok edilebilir. duaya gerek yok. dua edilecekse daha fazla akıl için dua edilebilir.

görsel
http://video.uludagsozluk.com/v/wartner-572/
okuttuğunuz hocaya ve size bağlı değişebilen durumdur. Bende %100 işe yaramış bir eylemdir.
Çocukluğumda işe yaramış durumdur. Gizemini hala çözemedim.
siliğin dua ile geçmesi diye okuduğum başlık evet malesef.
harbinden ulan adamlar iki ufleyip düşürüyor sihili.

valla ne ayaklar anlamadım.
Doğru olandır.

Şeyh dedeler kalp ben.
bir hurafe.

hiç siğil çıkmadı bende ama öyle.
La 3 tane hocaya okuttum hala bi ilerleme yok benim siğilde ?????
dua herşeye yeter, hakkıyla dua etmesini bilene.
Direkt bağışıklık sistemi ile alakalı bir durumdur siğil. Ne zaman ki bağışıklık sisteminiz tanır virüsü o zaman geçer. Gerisi biraz hikaye maalesef.
üzerine tuz koyup o tuza okunması ve o tuzunda dışarı( insan ayağının basmayacağı) toprak a dökülmesidir. Yağmur yağdığında tuzlar eriyip inşallah düşer siğiliniz.
ÇOCUKKEN DiZiMDE AYAĞIMDA KÜÇÇÜK KÜÇÇÜK SEDEFLER VARDI. DOKTORLAR GEÇMEZ HOŞ TUTUN DEDiLER BiZiMKiLERE. ÖYLE OLUNCA DA BiZiM MAHALLEDE NUR YÜZLÜ Bi TEYZE VARDI HER CUMARTESi BENiM SEDEFLERi OKUR KALEMLE ÇiZERDi ZAMANLA DA GEÇTi. TEYZE MORTiNGENDEN SONRA BEN HER YENi ÇIKAN YERLERi DUA KiTABINDAN OKUDUĞUM DUA iLE OKUYUP ÇiZDiM GERÇEKTEN DE GEÇTi. DUA BU iNANMAK LAZIM.
Böyle bir gerçek var.
bırakın bu hurafeleri diyeceğim ama geçirenlerin olduğunu duydum pek inanmasam da. gereken tedavi yontemlerini uygulayın zaman içersinde o sizi terkediyor zaten.
Gozlerimle gormesem inanmazdim.

okudu, tukurdu ve yillardir gecmeyen gecti. pes.
allahin var olduguna yonelik bir kanit daha. inanmayan sigiline okur ufler.
böyle bir gerçek kesinlikle var. öz amcam yapıyor hatta. bir çok insan çok uzaklardan ona geliyorlar. ve hep de iyileşiyorlar.

bir keresinde nohutları tek tek okuyarak dizerek bir tespih yapmıştı. ve sonra hasta kadının ellerine o tespihi sürerek okumuştu. ardından dedi ki ''bu tespihi evinizin görünür bir yerine bir hafta asın, bir hafta sonunda geçer''

bu kadın bir ay sonra geldi. ''hocaefendi, hani geçmedi benim bu rahatsızlığım'' dedi.
Bunun üzerine amcam, ''verdiğim nohut dizili tespihi evin neresine astınız? Görünür yerde olması lazım'' dedi.
Kadın ''eyvah'' dedi. Biz bu detayı atladık. ''bizim çocuklar, ineklerin ahırına asmışlar onu'' dedi.

ve gidip evinin salonuna astı. bir gün sonra geldi ve dedi ki ''hocam sağlığıma kavuştum, Allah sizden razı olsun!''
allah varsa kanseri iyi etsin siğil neymiş, ben tanrı olsam kendimi kanıtlamak için ölüyü bile diriltirdim. ama böyle şeyler yapmıyorum tabi.