1. 1.
  entry girerken samimi olmaktan korkan uuserin gireceği entry formatıdır. yapınız ediniz siz biz vb sözcükler bol bol kullanılır bu tarz entry lerde. seksist bir yaklaşımla bakarsak da sözlük abazanlarıyla entry vasıtasıyla bile muhatap olmak istemeyen liseli sarışın çıtır bayan sözlük yazarı nın girdiği entry lerdir bunlar.
  1 -1 ... eskimsi
 2. 2.
  sayginin sonucu olan bir durumdur. saygili insan sizli bizli konusur, sizli bizli selamlasir.. (bkz: keske herkes saygili olsa)
  1 ... myfairbaby
 3. 3.
  merhaba siz sevgili,pek kıymetli okurlar,önce hepinize selam eder büyüklerin ellerinden,küçüklerin gözlerinden öperiz.iş bu başlık altında sizlerle sizli bizli entry girmenin önemini irdeleyeceğiz.efenim tanımadığınız zat-ı muhteremlerle konuşmanın,latife yapmanın şekli şemali olup adab-ı muaşeret kurallarının başında gelmektedir.çok afedersiniz,sen,ben olur mu hiç efenim?değil mi ama?acaba bunları yazan yazarların okurlarla ne derece bir samimiyetleri vardır ki böyle hitap etsinler?bir kere önceden tanışıyorlar mı,selam etmişliği var mı,aynı kaba ... (çok afedersiniz) var mı?sonra sözlüğe enrty yazmak bir ciddiyet,bir nezaket isteyen haldir.okurlarla mutlaka mesafe korunmalı,enseye şaplak,k.. a parmak kıvamında olunmamlıdır.bu sebebten entry girerken mutlaka sizli bizli yazılmalı,okura saygı da kusur edilmemelidir.hepinize esenlikler dilerim,sağlıcakla kalınız...... formatında entry girmektir.
  2 ... strabismus
 4. 4.
  (bkz: ananızı da alınız gidiniz lütfen burdan lan)
  1 ... strabismus