1. .
  aziz yıldırım ve saygın işadamlarından oluşan yönetimine artık birilerinin açıklaması gereken acı gerçek...

  edit: galatasaray'ın maddi durumunu kendi tuttukları takımın başarısıymış gibi anlatmakta ısrar eden yazarlara tepki olarak girilmiştir. aslında bu tarz başlıklar ve entrylerden uzak durmak istenmektedir.
  1 -4 ... fth
 2. .
  belki fenerbahçemiz için doğru olabilir ama renkdaşımız olan ispanyol temsilcisi villareal için neden olmasın dedirten bir durumdur. zira onlar da nerden geldiği belli olmayan parayla acayip oyuncu transferleri yaptılar ve ilk kez katıldıkları şampiyonlar liginde yarı finale çıktılar. demek ki iş tecrübede falan diil! o yüzden sayın başkanımız aziz yıldırım ve yöneticiler bize avrupada tecrübe kazanıyoruz die masal anlatmasınlar. son olarak (bkz: bu iş daumla olmaz)
  1 ... shyer
 3. .
  keşke parayla ölçülse de alsak. tek sorun para olsa hemen biterdi bu iş. ama kulubü kendi malı gibi gören, her yerde tek güç olma hevesinde ki bir başkanla bu iş olmaz. işi profesyonellere bırakmaz da tek güç oluşturmaya çalışırsanız içinde bulunduğunuz kuruma zarar verirsiniz. ağlaya sızlaya sizi geri çağıranlar da arkanıza teneke bağlar yollar, ne olduğunu anlayamazsınız.
  ... fewzi1907