1. 1.
    sadece yemeğim hazır olsun,evi derlesin toparlasın,vs
    bunları yapan eşinize siz bir sohbeti, muhabbeti azıcık ilgilenmeyi çok mu görüyorsunuz bu yaptığınız çok ayıp.
    2 ... selvi boylum 06 85
  2. 2.
    Kaçınci yıl ile ilgili bu soru? Her yılın ayrı ifadesi var!
    2 ... lipsos
  3. 3.
    Benim için değilde erkekler için genel ifade şudur;

》 cinsel yaşam.

》 ev işlerinden kurtulmak.

》 yalnızlıktan kurtulmak.
    7 -2 ... traveler of secret moments
  4. 4.
    siz şimdi dersiniz ki kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz böyle şey mi olur evet oluyor maalesef kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez dışardan evli ve mutlu gözüküyorlar oysaki evin içinde huzur yok hepsi ilgisizlikten başka birşey değil şu elimizdeki telefon insanı ne kadar değiştiriyor insanlarla sohbet muhabbet diye birşey kalmadı akşama kadar gözlerini dik dur telefona boş boş ne olursa olsun umrunda olmuyor işte bazılarının evlenmişiz ne güzel diyip onun kıymetini bilmiyor birgün çok pişman olur ama iş işten geçmiş olur o pişmanlığı yaşamadan önce kendinize gelin.
    2 ... selvi boylum 06 85
  5. 5.
    zaman kaybetmemek, yıpranmamak, treni kaçırmamak için evliliğe derin anlamlar yüklenmemesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü derinden yüklediğiniz anlamlar bir zaman sonra uçar gider ve geriye gerçekler kalır. bu da kişiye acı verebilir. en güzeli basit düşünmek..bir çocuk gibi..aslında evcilik oyunu gibi bir pratiğimiz de var. evet bu şekilde daha mutlu oluruz gibi geliyor bana.
    1 ... judas
  6. 6.
    elin anasına annecim, babasına babacım deme yavşaklığı. bir herhele sayısı kadar yeni akrabalara gülücük dağıtma iki yüzlülüğü.
    2 -1 ... teflon
  7. 7.
    Helal cinsellik ve çocuk sahibi olma.
    3 ... gurbetten donen duygusuz adam
  8. 8.
    Sürekli yanyana olmak istediğin biriyle aynı evde yaşamak.
    2 ... good luck with me
  9. 9.
    evliliğin hangi aşamasında olduğunuza göre cevabı değişen soru.

yeni evliler için bolca cinsellik.

yeni evliden biraz sonra romantizm, güzel akşam yemekleri, beraber geçirilen çok güzel sosyal yaşam.

hamilelik dönemi için hayaller, gelecek planları.

bebekli çift için uykusuz geceler, bebeğin gülümsemesiyle dünyanın en mutlu insanları olan ebeveynler.

bebek 1 yaşına ulaştığında etrafta koşturup evi dağıtmasıyla oluşan çok fazla iş yoğunluğu ve bu iş yoğunluğunu umursatmayacak kadar bol eğlenceli mutlu bir aile tablosu.

sonrasını henüz bende bilmiyorum ama sanırım daha çok çocuk etrafında gelişen bir şeyler olacak.
    3 ... gatha
  10. 10.
    alışveriş listesi.
    1 ... ruyasindaruyagoren