bugün

sizi sevdiği için sevmek doğru mu yanlış mı tartışılır belki ama, sevilmeyi sevenler için sorun olmayacak durum. sevilmek duygusu, kadınlar için daha tercih gibi bir algı olsa da, erkek için de sevilmek önemlidir. çünkü öz güven erkeğe illa ki lazım olacaktır. sevilmekte öz güven olgusuna direkt katkı sağlayacağı görüşündeyim.
Cık olmuyor. Zorlamanın bi anlamı yok arkadaşlar. Kimseyi zorla sevemezsiniz.
Bizim oralarda bi laf vardır

"Sevdiğini alamıyorsan aldığını seveceksin".

Sağlıklı ve mutlu bir ömür için yapılması gereken. Deneyin, sevilerek güzelleşmenim tadına vardıktan sonra "ben daha önce aç karnına acı biber yemişim" falan olabilirsiniz..
Her yiğidin harcı değildir. Genelde ölüp bittiğin sana bakmaz bile. Erir gidersin.
doğru insanı bulma ihtimali %10sa,karşınızdakinin de öyleyse demek ki %1 ihtimaldir.
edit:matematiğim kötü ona göre.
sadece beceriksiz ve egosuyla hayatını sürdüren insanların işine yarar.

özbenliği, karakteri azıcık sağlam kimseye bunu kabul ettiremezsiniz
Gönül sevdiğinde kaldı.. gözü görür mü kendini seveni artık.
hiçbir zaman yaşamadığım şeydir. çünkü beni seven olmadı hiç.
seviyorsanız problem yok. sevmeye çalışıp başardıysanız yine problem yok. ama sevmeye çalışıp, bunu başaramayıp hala birlikteliğinize devam edip ne yapayım beni seviyor mottosundaysanız büyük problem var. kalbinizde bir yer o kişiyi istemiyorsa bırakın arkadaşlar. ne kadar seviyor olursa olsun. işler derinleşmeden bırakın.

ya resmen ilişki uzmanı gibi bir şey oldum ben. *
Aldığım en doğru karar. Sevmek karar verilebilir yada vazgeçilebilir bir olgudur.
babamın ben çok küçükkenden beri çivi gibi beynime çaktığı mısralardır;

sevme seni sevmeyeni
bağdatta sultan olsa
sev seni seveni
hak ile yeksan olsa.

* hak'ta uzatmalı a olacak.
güncel Önemli Başlıklar