1. 1.
    sizi seven kişi, sizi asla bırakmayacaktır.
    bırakmak için yüzlerce sebep saysa da;
    mutlaka sizde kalmak için bir sebep bulacaktır.
    2 -1 ... li monata
  2. 2.
    "o işler öyle deyil artık" diyerek karşı çıkmak zorunda olduğum söylemdir. eskilerde kaldı o severse geri döner, severse bırakmaz lafları. artık sevseler bile başka birisinde daha iyi şartların olduğuna inanıyorlarsa mutsuz olacaklarını bile bile gidip mal için mülk için rahat yaşam için veya bir çift meme için sevgiyi aşkı çöpe atıyorlar.
    6 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    oysa şimdi;
    çorak gönüllere ekiliyor sevdalar seher vakitlerinde.
    meşru sevdalardan,
    gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara,
    günahkar gecelerden.
    1 -1 ... stairway leading to hell
  4. 4.
    He yapraam hee kesin öyledir.
    1 ... crouch kimdir lo
  5. 5.
    tamamen uydurma bi laf. Böyle romantikliklere gerçek hayatta yer yok kardeşim. insanı asla bırakmayacak tek kişi annesi olabilir belki. Baba demiyorum bakın. hatta anne için bile fazla iddialı bir söz bu.
    4 ... maria barbas
  6. 6.
    Bugün de sevilmediğimizi yüzümüze vurduğunuz için teşekkürler.

Füze atın böyle ölmeyiz.

Sevseydi kalmak için sebep bulurdu di mi? Ühü. Özlüyorum laan özlüyorum.
    4 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    Tamamen yalan . Kadinlar kadar duygu degisimi yasayan baska canli yoktur .inanmiyorum artk sevgiye aska filan
    ... 113faruk
  8. 8.
    Sevgi bırakmasına engel değildir. Götü yemediği zaman siktir olup giderler bu kadar basit. O yüzden götü ilişki kaldırabilecek insanları alın hayatınıza ki mağdur olmayın.
    2 ... duygusuz adam
  9. 9.
    Artık o tür sevgiler sadece masallarda kaldi. Her șey çıkar menfaat oldu.
    1 ... alexdeberk
  10. 10.
    "Sizi seven kisi sizi asla bırakmayacaktır" sence ne kadar doğru, bir gün geliyor asla birakmaz dediklerin seni bırakıyor. Bir bakmışsın hepsi el olmuş gitmiş ne yaptığından nerede olduğundan bir haber olmuşsun. Sözler değil icraat önemli.
    ... aykuru gene gel