1. 1.
    20 bin tl'ye memur olacağını sanan uyanık geçinenlerin düştüğü durumdur.

herifin biri sizi memur yapacağım diye 20 küsür kişiden 20'şer bin tl alıyor sonra arazi tabii..

doğal seçilim.

https://tr.sputniknews.co...400-bin-tl-ile-kayiplara/
    6 ... system error
  2. 2.
    devleti millleti dolandırmak için 20 bin türk lirası verenler şimdi devletten kendilerini kurtarmalarını istiyorlar.. hep söylerim, haksız kazanmak isteyen kazıklanır. Aslında yüzde yirmi cezayı da devlet vermelidir.
    6 ... deli hasim
  3. 3.
    bir jet fadıl sözü der ki (bkz: beni dolandırmak istemeyenleri dolandırmadım)
    3 ... vedat minor combo
  4. 4.
    niye devlete başvuruyorlar, internette gördüm fadıl akgündüz diye bir adam var, nur yüzlü bir abimiz. ona başvursunlar o geri alıyor paraları.
    ... masklavi
  5. 5.
    Bence dava bile açılmaması gerekiyor.

hatta bu açık gözlü şarlatan sığırlar ceza almalı.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Hakkı olmayan kazanca yani haram kazanca ulaşma hevesiyle helal parasından olan müslüman insanlar. iyi ki %99 müslüman nüfusumuz. Ya olmasaydı? Kim bilir ne halde olurduk? Dünya bor rezervi gibi dünya keriz rezervi de tekelimizde. Hay anasına arkadaş. Yok, akıllanmayı bilmiyoruz. Mutlaka birileri dolandıracak. Gaddar olmamak için direniyorum, zorluyor düzen. Karar verirsem yemeğe ekmek bırakmam. Kerizi bitmiyor nasıl olsa...
    1 ... huzursuz adam
  7. 7.
    Bir ahlaksız örneği.

Dolandırılmak değil, para verip memur olmaya çalışmak ahlaksızlıktır. Tabii seks olmayınca dikkat çekmez. Nasıl utanmadan bir de şikayet ediyorsunuz?
    2 ... demirden korkan makinist
  8. 8.
    Dolandırıcılık olması bu işin piyasası olduğunun kanıtı.

Dhmi'ye 80 bin, mb'ye 50 bin gibi şeyler duydum ben.

Var yani bu işin piyasası. Bunlar tufaya gelmiş ayrı mesele.

20 bin ne lan? Hiç mi işkillenmediniz mk?
    2 -1 ... freudgillerden sigmund
  9. 9.
    2005 yılında Adem korkutan diye biri beni de dolandırdı.
    -1 ... tarihcix
  10. 10.
    dolandırıcı pislikler. ben kimden para aldıysam memur yaptım.
    2 ... the last account