bugün

(bkz: iyi derecede müslüman olamamak).
sürekli korkmak. ölmekten, terk edilmekten, çaresiz kalmaktan, hep mutsuz olacağına inanmaktan.

kaygılarla yaşamaya çalışmak.
galatasaray.
degersizlik hissi.
Aleyna tilkiye yapılan haksızlıklar. Evet.
Değer verdiğim kişi tarafından istenmeme, değersiz olma durumu.
Hayal kırıklığı...
En derin yaralayan duygu...
burnumun akması.
havanın soğuk olması.
Cüzdanım.
Quaresmanın oyuna küsmesi. o adamın mutsuzluğu beni 2 kat mutsuz ediyor
Bu başlığı görünce düşündüm düşündüm artık böyle birşeyin olmadığını gördüm. Vaktiyle canımı yakanlar sağolsun, iyi pişirmişler beni.
Ama şimdilerde şunu diyebilirim. Çocuklara ve hayvanlara eziyet eden insanlar beni çok üzüyor. Kendinden başka kimseyi düşünmeyen duyarsızlar üzüyor. Ülke elden giderken yandaşı olduğu Partiyi savunanlar üzüyor.ülke bölününce partinin ne önemi kalır diye düşünemeyen düşünce özürlüler üzüyor. böyle işte.
işleri yoluna koyamamak.
Ölü bir penguen görmek.

Dünyanın diğer kısmı umrumda değil.
elimden geleni yapsam da en çok değer verdiğim insanın beklentilerini karşılayamamam.

onun iyiliği için ayrılmamız gerekebileceğini bilmem.

beceriksiz bir insan olmam.

bazı pişmanlıklarım.

bir türlü akçaağaç kereste bulamamam.

biraz da şüşkoyum.
hasta herhangi bir çocuk.
Hayal kırıklığı yaşamak. Üstüne bir de benim hayalimi başkasının yaşadığını görmek.
Hiç unutmuyorum ertesi gün doğum günümdü, doğduğuma gram sevinmemiştim sinirimden.
6 Eylül 2015 akşam üstü 17 gibi haberler gelmeye başladı.

Dağlıca saldırısı 16 şehit... Şehit sayısı bir türlü netleşmedi, gittikçe arttı...

Bu rakamın bir anda fazla olması delirtti tabi bizi. Halbuki bir kere de fazla olmasının ne önemi var, biri de bin bini de bin...

Yıllardır bir bir şehit verdik biz be, hepsi tek gecede şehit olmadığı için mi bu geceden daha değersizler.

Kıyametleri kopardınız ya hani bir yıldır, 35 yıldır şu şerefsizler için koparamadınız o kıyameti.

Canım bi o çocuklara yanıyor.
Hangi birini yazsam bilemedim.. tek değişmeyen şey üzülüyor olmam.. ve bu beni içten içe yiyip bitiriyor..
Türkiye'nin durumu ne olacak. içinden çıkamıyorum çünkü işin.
babanın genc yasta ölmesi.
Kıymet bilinmemesi.
kandırılmak ve küçük düşürülmek be abi. şu hayatta her insana her şeyi yapın ama kandırmayın ve küçük düşürmeyin o da kendini önemli biri ve işe yarar biri sanmak ister. sakın aksini hissettirmeyin. şu amk dünyasında ne değerli kaldı ki zaten kırmayın şu kalpleri.
yaşamın devam etmesi.
Beni üzen çok şey var fakat sevdiğin birisini çok erken kaybetmek en çok bu üzdü.
Bir gün bir arkadaşım bana neden bu kadar karanlık ve suskunsun diye sormuştu bende anlatınca bir şeyler değişmiyordu bunu tercih ettim diye geçiştirmiştim oysa en çok da buradan kırılmışım hep bir şeyleri anlatmak birilerine sonunda o insanların hayal kırıklığına uğratması yazık ki bana da yazıklar olsun zira her seferinde ne kadar sussam da dinlesemde sadece sonunda herşeyi unutup anlatmaya başlıyorum çünkü sonsuz bir güven var içimde bu çirkin dünyada birlikte gülebildiğim herkese gerçi dünya çirkinse sayelerinde olsun güzel hatırlamak bununla baş edebilme yöntemim çoğu zaman bu gece biraz koyu oldu öyle işte.