bugün

Bizi en çok üzen olaylar ya da durumlardır.

Beni yaşanması gereken şeylerin yaşanmaması yani yapmadığım için pişman okuduklarım. Özellikle şu saatlerde aşırı can sıkıyor diyebilrim.
Varolmak. Varım ve Üzülüyorum.
Kalp kırmak. Valla en çok korktuğum şeydir. Kırıyorum muhakkak ama üzüntüsünü de yaşıyorum..ara sıra.
Bana yapılan iyiliğin başıma kakılmasıdır. hem üzer hem de sinirlendirir. nefret ederim böylelerinden.
Şuan beni en çok amaçsız bir yaşam üzüyor. Uyu uyan ye iç uyu uyan. Kepaze bir yaşam.
işsizlik.

Şu an buna üzülmeyen genç varsa lükstür.
Omzuma aldığım gereksiz yükler, pişmanlıklar.
Sevdiklerimin problemleri yoksa geriye kalan her şey kayadan anca toz alır.
En çok yalnız hissettiğiniz gecenin sabah olmayacak gibi olması. Olsa da sanki eskisi gibi olmayacağına olan inanç.

Öldüresiye üzer bu, bilen bilir.
ihanet.
Tam uyumak üzereyken arayan ve anahtarını evde unuttuğunu söyleyen bir abi.
olacakmış gibi olup olamayan şeyler.
hayalkırıklığı. özellikle tanıdığınız insanın aslında sadece tanıdığınızı zannettiğiniz insan olmasının verdiği hayalkırıklığı.
Gönlümü açtıklarımın sınavı geçememesi.
yaşanması mümkünken kendimin hataları yüzünden yaşanamayan güzel şeyler.
Hiçbir şey üzmez cevabını alacak sorudur.

Beni üzebilecek her olay başıma geldi ve artık üzülme kotamı doldurdum.

Hatta o kadar çok üzüldüm ki, bünyem bu acıların verdiği üzüntüye nasıl dayanıyor ve hala nasıl ayakta durabiliyorum diye kendime hayret ettiğim zamanlar oldu.

Hele ki maddi sebeplerden üzülenleri ise aklım almıyor.
Birini kırmak, üzmek, hayal kıriklığına uğratmak. Sevdiğim bir şeyi, insanı kaybetmek. Evcil hayvanımin ölmesi.
Ailemden birinin vefatı, sevdiğim adamın gitmesi...
üzülen ağlayan mutsuz kadınlar, kanadı kırık kuş misali. ondan sonra israf çöpe atılan yiyecekler.
Whattaappta yanlışlıkla benden sil butonunu tıklamak. tamam bu işin espirisiydi. beni en çok üzen şey geri getirmesi mümkün olmayan şeyler...
Rüyamda çok sevdiğim ve artık hayatta olmayan babaannemi görürüm ara sıra. Onu o kadar özlemişim ki uykumdan Uyanınca bir hüzün çöker üstüme. Gün boyu bu ruh hali devam eder. Onu bir daha göremeyecek olma gerçeğinin hüznü.
anlaşılmamak
anlaşılmamak
2 kulağı oldukları halde anlaşılmamak.
Tırnaksız insanlar.
istediğim zaman senelik izine çıkamamak ya da çıktığımda zamanın yetmemesi.
Yokmuşum gibi davranılması ya da kısaca tınlanmamak diyebiliriz.
güncel Önemli Başlıklar