1. 1.
    Neydi? Evet sinirinizi En tepenize çıkaran Şimdiye kadar ben böyle sinirlenmemiştim hala elim ayağım titriyor amk dediğiniz olay neydi?
    1 -2 ... judas
  2. 2.
    kaynanamın paçalı- boklu donunu sıyırıp havluları yıkayan çamaşır makinasına atmasıydı. ( eskiden makinalara üstten çamaşır atılırda )
    -1 ... teflon
  3. 3.
    içimde onca söylenecek şey varken karşı tarafın yüzsüzlüğü ve ben bilirimci hallerinden ötürü hepsini içime atmam. Ve sırf tüm bunlar içimde kaldığı için bu nankör kişisinin habire rüyama girmesi. sinirlendiğim olay bu.

Diğeri ise babamın, işyerinde gördüğü haksız kazançlara ve şerefsizliklere boyun eğmemesinden dolayı hakkının yenilmesi. En sinirlendiğim olay. Işyeri diyorum ama hepimizin tanıdığı bir takım malum şahıslar söz konusu.. o yüzden susuyorum.
    ... git schopenhauer oku gel
  4. 4.
    Aranan arkadaşın açmaması sonra da dönmemesi. Kızlar çok yapar.
    ... morat
  5. 5.
    Babam sikimsonik bir nedenden anneme hakaret edip duruyordu. Susmuyordu. O kadar abartti ki. Ciglik ata ata kes sesini artik duymak istemiyorum diye diye aglamistim. Sinir krizi idi galiba. Sonra bi saat falan aglamistim yine sesli sesli. Orospu cocugu ne hallere soktu bizi cocuk halimizle. Evet babaanneme de laf esiyorum cunku ben onun yetiatigi cocuga s.cayim.
    7 -1 ... karantinadabunaldim
  6. 6.
    Boşver. Hatırlatma. Evet boşver. At boşa gitsin. inan bu en güzeli. Boşa atamıyorsan bu hayat geçmez. Hem, Eğer kendi öfkenden ibret alıp sükunetini muhafaza edemiyorsan zarar ve ziyanı hatırlamanın manası yok. Kendini haklı gösterip Şeytan halkayı boynuna geçirdiğinde meydana çıkar kişinin gerçek rengi. Gerçek karakteri. Öyle böyle değil, Sabır sükunet hilm, zor iş, çok zor çok. Acı şeyler bunlar Maalesef. Evet..
    1 ... gazeloglu
  7. 7.
    Üniversitedeydim kız arkadaşım sürekli kankam dediği orospu çocuğuyla bir türlü tanıştıramamıştı. Gelmek istememis beyefendi. kızın ağzına sıçmış, sonra da terk edilmiştim. Dinsizin hakkından imansız gelir. Pişman değilim,
    ... morat
  8. 8.
    Selam ben yürüyen mars-plüto karesi.
    ... lxiit
  9. 9.
    benim tepemi iki şey zıplatır.

1 cuhapeli biriyle muhatap olmak
    2 ekrem imamoğlu denen zattır.

bunlardan birini gördüğüm an o gün benim için hayat zor geçer.
    -2 ... frank lucas
  10. 10.
    Bir çomarın inanıp anlattığı yalanlar.
    3 -1 ... alfa yazar