bugün

derin derin düşünceler içinde acaba gelecekte beni ne bekliyor...
bebek. An itibariyle sadece 3 saat uyuyabilmiş durumdayım. Zombi gibiyim. Normalde uyur ama üstüne çiş yapıp da ben de oğlum sidikli durmasın üstünü değişeyim diyince hiç uyumamış gibi uykusu açıldı.
O çiş tüm geceyi mahvetti.
tamtam sesleridir. kabile davulcusu sabah saat 6.30 da başladı gene çalmaya.

(bkz: mesailer kabilesi)
dükkan-iş-güç.
Rüyada görmek istediğim biri olmaması.
Şehirlerarası otobüs yolculuğudur.

Yatağımı istiyorum

Burası hiç rahat değil.
öksürük. kaburga arası kaslarım ağrımaya başladı. kendinize iyi bakın,hasta olmayın bence.
salak sevgilim.
3 kanal tedavisi ve ardından tabiki,

(bkz: diş ağrısı)
(bkz: anksiyete bozukluğu)

kafamda felaket senaryoları dönüyor. hepsi de mantıksız.
Günüm o kadar boş ve sıkıcı geçti ki bittiğini kabul edemedim, uzatmaları oynuyorum şuan.

Günümü böyle saçma sapan geçirince uyuyasim gelmiyor bi türlü nedense. "Bu ne amk bitti mi şimdi, böyle gün mü olur" diyerek tatmin edici biseyler yapmak istiyorum ama bu seferde, bu saatte ne yapılır amk kim ugrasacak diyerek daha büyük bi sıkıntıya giriyorum sonra basliyor duvara bakarak ilginç bir şeyler olmasını beklemek.

Sonsuz bi sıkıntı döngüsünde sıkışmış gibiyim yani, help.
Kadınsızlık.
Kadınsızlıktan çıldırdım.
Uyutan bir şeyin olmaması.
ikinci öğretim olmanın verdiği rahatlık galiba. bu günlerimi çok özleyeceğiim.
görsel bilen bilir.
Saat daha 19:00 ulan!

(bkz: vizyonsuz başlıklar)
ege üniversitesi tıp fakültesinin insanüstü zekayla hazırlanmış sınav sistemi.
final var. nasıl bok gibi yaa. tam da
boşluktan başka birşey değil.
(bkz: bok)

bok vardı uyumadım.
kitap okuma aşkı.
Sağolası hocamın vermiş olduğu kol gibi proje yüzunden insafsız 45 sayfa oldu bitmedi. Nasıl yapacagimızıda söylemedi internet sitelerinden bilgi toplamak için helak oldum ziyan oldum. Yarın aksam 5e sınav koymuş o günde teslimini istiyo kendisi hiçbirşey söylemeden herşeyi isteyene de ayrı bir tilt oluyorum. Uyuyup erken kalkıcam yada uyumayıp on yıllık bilgisayarımı dizlerimden duman tüte tüte bitireceğim sabaha tütsülenmiş olurum. Iyi geceler sözlük.
(bkz: seni uyutmayan ne)
aynı başlıkları farklı kelimelerle açmayın amk.
Tahribatsız malzeme muayenesi, ses ötesi ışınların probları.
(bkz: dersimi sikiyim)
Ağrılarım.