1. 1.
  an itibariyle sözlükteki bazı çekememezlik yapan amiplere söylemek istediğim söz. bu takım 2 senedir şampiyon. sizin şu anki seviyenizden futbol olarakta, yönetim olarakta, vizyon olarakta çok çok üstünüzde. hala eski maç başlıklarını hortlatıp trollcülük yapmaya çalışanlar var. ilk defa avrupa maçı oynayan, adını bile adam gibi telaffuz edemediğiniz adamlar size koymadı mı daha geçen akşam? avrupa fatihi diye geçinir birde bu fetöcüler.

  diğer yanda da şampiyonlar ligini bilmeyen, öyle bir ligin var olduğundan bile artık şüphe eden ezik şikeci topluluğu.
  kudurun olum kudurun. bunlar daha iyi seneleriniz 2 sene oldu üst üste şampiyonluğumuz. daha önümüzde bir sürü sene var beşiktaş tarafından domine edilicek. siz kafanızı böyle şeylerle yormayın gidin basketbol falan izleyin futbol denince artık akla beşiktaş gelir.
  19 -14 ... trakyali kemalist
 2. 2.
  alıştık artık bunlara. ne zaman beşiktaş koysa soluğu liverpool başlığında alıyorlar bit yavruları.

  beşiktaş ın bu ülkenin en büyük spor klübü olduğunu hazmetmeleri biraz uzun sürüyor işte ne yapalım ?
  8 -7 ... on birinci nesil izinli yazar
 3. 3.
  şaşkın bir tinerci cümlesi..

  hayırdır amk lan dün boktunuz bugün koktunuz .

  siz tupcunun tasaklarini yalamaya devam edin biz avrupada en iyi temsil ederiz (en azından liverpool dan 8 yemeyiz)

  2 yılda vodafone arenadaki maçların neredeyse hepsinde aynı hakem aynı pozisyon ayni penaltı veya duran toptan gol attiniz.

  iki dakika adam ulan ,efendi olun.
  galatasarayin adını agziniza Besmele ile alın.
  4 -5 ... diablo1987
 4. 4.
  sizi beşiktaş mı sikti
  5 -3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 5. 5.
  şu salak ordinaryus'a bi cevap verip itin totosuna sokasım var ama artık pek sallamamaya karar verdiğim için susuyorum.

  ama şunu söylemeden de geçmek istemedim;

  ''114 yıldır üçüncü olduğu futbolu izlemeye devam edebilirsin'' dediği takımın basketbol şubesi ile bu sene şampiyonluk serisi oynadığını hatırlatmama gerek yok herhalde?

  hadi hayırlı traşlar...
  3 -3 ... zenn lavian
 6. 6.
  geçmişi fetöyle, şikelerle anılan renkli takım taraftarcıklarının feryatlarına sadece gülüyorum. tertemiz geçmişimiz, her zaman dik duruşumuz, efendiliğimiz tabiiki de batıyor bazılarına. sözlükte tüm entryleri beşiktaş a atıp tutmaktan ibaret olanları da gülüyoruz. geçmişinizle övünüceğinize gelecek için kafa yorsanız belki siz de ilerde şampiyon olursunuz. ama dediğim gibi önümüzdeki senelerde bu gerçekleşmeyecek. daha kırk fırın ekmek gerek size.
  8 -2 ... trakyali kemalist
 7. 7.
  b*şiktaşlı lütfen.

  ya arkadaşlar siz rakı içerken rakının üstüne su yerine tiner mi koyuyorsunuz? bu nasıl bir kafa?

  zito!
  2 -4 ... tacettin limoncuoglu
 8. 8.
  '' son şampiyonlar ligi maçında avrupa'nın b kalite bir takımından 6 yiyenlerin... ''

  s.kti mi bilmiyorum ama büyüklüğünden kesin eminim. sırf beşiktaş'a laf söylemek için ukrayna futbolunun en önemli markalarından birisine ''avrupa'nın b kalite takımı'' dedi ya la adam.

  ayrıca o b kalite takım anasının liginde dönerken, biz uefa'da devam ettik.

  az kafanızı kullanın rica ediyorum, saksı değil o.
  2 -2 ... zenn lavian
 9. 9.
  Ezik fenerlilerin yine hayal aleminde yaşadığı bir başlık daha aq 5-10 yıl önce basketin 'b' si yoktu piyasada futbolda 10 yılda biri şikeyle 2 şampiyonluk alınca anca mecburen baskete sardılar. Bana bak paralı köpek, market soyguncusu balici o kimsenin siklemediği basketi sadece sen önemsiyorsun. Senin kafana göre düşünürsek oli ve Pana Arsenal'den falan daha büyük takım.

  ilaveten bu da Avrupa'nin b kalite takımı, Kendi b kalite ama paralı köpeklere çakışı a kalite. 10 yıl olmuş gidemiyorsunuz son gittiğiniz de maç bile Kazanamamissiniz üstünüzden b kalite Kiev geçmiş. Hırsızlar uefa ya gidiyorlar orada da Braga 4 çakıp yolluyor. Şike ile 10 yılda 1 Türkiye liginde şampiyon oluyorlar diye kendilerini bir şey sanıyorlar. 30 sene Türkiye Kupası kazanamayan 6 tane Türkiye Kupası olan ezik bir takımsin. Yallah baskete teselli bul.

  sizi beşiktaş mı sikti
  7 -2 ... bolivya devlet radyosu
 10. 10.
  Iyi ki bi ogrendiniz tinercide tinerci. Biri feto kopegi biri parali kopek geliyor tinercide tinerci. Kendi ayiplarinizi baskalarina bok atarak ortemezsiniz bunu anlayamadiniz.
  6 -2 ... zero two