1. 1.
  Herhangi bir durumda başarılı olduğunuzda bunu olduğundan farklı göstermeye çalışır. Sizi ezik konumuna koymaya çalışır.
  1 -2 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  bitane vardı. bi akşam aradı beni illa gel gel. lan oğlum bak kursa gidecem sınavlar başlıyo gelemem falan dedim gitme la bırak falan dedi. o ısrar etti ben gelemem dedim. tamam kapat dedi. neyse ben bunu kurstan sonra aradım geliyonmu buda gelmedi agresif sekilde o öncedendi eve gidiyom ben dedi suratıma kapattı telefonu. bidaha aradım telefonu açtı ama konuşmadı kapattım sonra. sinirlenip gelmezsen gelme lan sikik yazdım buna. 4 gün sonra bu beni ara attı. lan dedim bişeymi olduki gece yarısı 3 falan. aradım bunu geri açtı telefonu ama hard hard diye ses geliyo arkadan (telefonu yatağın üstüne sürtüyo) senin ananı avradını diyerek telefonu kapattım beni ara mesaj alımını kapattım. telefon numarasını ve facebook tan komple engelledim. sikik sikik hareketlerden, gereksiz insanlardan mekadar nefret ettiğimi bilmez. demekki. ben çalışan bir insanım. böyle boş insanlarla uğraşacak zamanım yok. bana 1 vurana ben 10 vurarım.
  1 -4 ... burakinyjs21
 3. 3.
  Arkadaş falan değildir o.

  bunlar doğada sıkça bulunan embesil bir bitki çeşidi.

  arkadaş dediğin kıskanmaz fesatlık yapmaz küçümsemeye çalışmaz arkandan konuşmaz.

  bunlardan düşman bile olmaz mk silin atın hayatınızdan yokmuşlar gibi kaldığınız yerden devam edin.
  2 ... romeosuzjuliet
 4. 4.
  Cekemez cunku cektirtmem. Umumi yerde saniyede bir selfylere hadi hatira olsunlara ayar olur manzarayi izler onunde pozvermem, aniyi zihnime kazir bellege sallamam ,ambiyansi ruhuma tattirir iki guzel soz yazip snaple millete ucuza satmam. (Her kelimeyi dikine mecazina gercek anlamina cekmek serbestken ozgursun )
  ... evawanted
 5. 5.
  Yaranamazsınız uzak durun. Sevgi ile yaklaşırsınız. lan sen de çok parazitsin der. Sinirli yaklaşırsınız. kavgaya meyil çıkartır. Havayı yumuşatmaya çalışırsınız. of be ne gevezesin der. En iyisi uzak durmak. Naparsa yapsın demek elzemdir.
  4 ... kale3112